پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

طالب زاده با سری ششم «راز» به تلویزیون می آید

در سری جدید برنامه، همچون گذشته به‌صورت ترکیبی شامل یک گفت‌وگوی زنده، گزارش و وله موضوعات تازه‌ای را مورد توجه قرار خواهد داد.

رویکرد برنامه راز متمرکز بر موضوعات فرهنگی است که در این بین گاهی به مسائل سیاسی،اجتماعی و گفتمانی نیز با نگاه فرهنگی پرداخته می شود.

تهیه کنندگی سری ششم از این برنامه تلویزیونی بر عهده فرشاد منجزی است که پیش از این تهیه کنندگی برنامه «میراث » را بر عهده داشته است.

سری پنجم برنامه راز در ماه مبارک رمضان در 26 قسمت با حضور کارشناسان و مسئولان فرهنگی کشور در حوزه‌های مختلفی از جمله هنر، معماری، مستند،‌ موسیقی و … روانه آنتن پخش  شد .

هالیوودیسم و تحولات مصر،فرهنگ ، دیپلماسی عمومی و جریان های فکری در غرب، انحراف در دین، ، مستندسازی مسأله محور، سوریه و اقتضائات جهانی و … از جمله موضوعاتی بود که در برنامه «راز» با حضور کارشناسان مورد بررسی قرار گرفت و به دلیل خصلت رازگشایانه اش توانست مخاطبان بسیاری را همراه خود کند.

جذابیت موضوعات و میهمانان در عرصه های مختلف که حرفی نو داشتند از جدی ترین مولفه های موفقیت مجموعه راز در سه سال گذشته بوده که در سری جدید این برنامه هم همین اصول حفظ و البته تقویت خواهد شد.

پرداختن به موضوعاتی که دغدغه منطقه ، انقلاب و کشور است با بیانی شفاف و زلال از ارکان سری جدید این برنامه به عنوان یک رسانه تکلیف محور و منطبق با شرایط روز است. راز نشان داد با ایجاد تنوع بیشتر در کلیات برنامه و نیز توجه به موضوعاتی که علاوه بر خواصی که مخاطبین قبلی برنامه را تشکیلی میدادند، می توان عوام را نیز همراه ساخت و دامنه ی مخاطبین برنامه ای تخصصی را افزایش داد.

برنامه  «راز» در گروه مستند شبکه چهار سیما تهیه و تولید می شود و قرار است از هفته آینده به صورت هفتگی ، سه شنبه شب ها درکنداکتور پخش این شبکه قرار گیرد.

IMAGE635241780775665326

دانشجو

اخبار مرتبط