پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

طرح بزرگ آموزشی «شبکه مبلغان انقلاب اسلامی» برای اربعین حسینی

مؤسسه فرهنگی طلوع در راستای اهداف فرهنگی – تربیتی پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی علیه‌السلام اقدام به برگزاری طرح بزرگ آموزشی «شبکه مبلغان انقلاب اسلامی» می‌نماید.

امام خامنه ای :

این جا (اربعین حسینی) میعاد گاه بزرگی است که با جمع شدن در آن، باید همواره هدف بزرگ اسلام را نیز به یاد بیاورید که همانا « تشکیل نظام اسلامی » و تلاش در راه آن حتی در حد شهادت است. 66/7/24

به گزارش دزمهراب در اطلاعیه مؤسسه فرهنگی طلوع در این زمینه آمده است :فرصت اربعین، بزنگاهی تاریخی و بی نظیر است تا با تجمع مسلمین جهان و احرار عالم در آن، حرکت حماسی، جهادی و ظلم ستیزانۀ امام حسین علیه السلام به عالم معرفی شود. عالمی که مستغرق در مکر استکبار است و مستضعفین آن در انتظار بارقه های بیداری؛ باشد که به واسطه اجتماع عظیم اربعین، پرچم مصباح الهدی در عالم برافراشته شود و مردمان بر سفینه نجات او بنشینند و عرصه را منتظرانه و مبارزانه بر ظلم کنندگان و ظلم پذیری، تنگتر و تنگتر نمایند.

در این میان جناح مومن انقلابی فرهنگی خودجوش در نظر دارد تکلیف خود را در رساندن پیام انقلاب که تکلیف و رسالتی سترگ می باشد را با تشکیل هسته های کوچک و خودجوش تبلیغ ادا نماید .هسته هایی آموزش دیده که بصورت هدفمند با ارتباط با کاروان های کشورهای مختلف حرف نوی انقلاب را به مخاطبان جهانی حاضر در اربعین برسانند.

جبهه فرهنگی انقلاب از کلیه برادران و خواهران علاقه مند به کار فکری فرهنگی تبلیغی در عرصه جهانی و برخوردار از شرایط در سراسر کشور ، دعوت به عمل می آورد تا به صورت فردی یا در قالب یک هسته ( 5 تا 10 نفر)، در این طرح آموزشی شرکت نمایند. این طرح، با توجه به میزان و تنوع مخاطبان و هسته های فکری تبلیغی، دوره ها و آموزش های مجازی را طراحی خواهد کرد.
این آموزشها برای افراد ، هیات ها ، کاروان ها و مجموعه های فرهنگی در سراسر شهرها و روستاهی کشور بصورت حضوری و مجازی در نظر گرفته شده است .

شرایط مخاطبین طرح:

ـ آشنایی با گفتمان انقلاب اسلامی ( مبانی امام خمینی و امام خامنه ای)

ـ آشنایی با یکی از زبان های خارجی در حد متوسط به بالا

ـ التزام عملی برای ارتباط گیری با زائران غیر ایرانی در پیاده روی اربعین و تداوم ارتباط بعد از اربعین

 

لطفا جهت ثبت نام،کلیک نمایید

url

اخبار مرتبط