پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

فاز دوم آسفالت معابر به مناسبت روز دزفول آغاز شد

به گزارش دزمهراب از روابط عمومی شهرداری دزفول مهندس کرمی نژاد شهردار دزفول ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن چهارم خرداد، “روز دزفول” اعلام کرد به همین مناسبت عملیات آسفالت و روکش گذاری معابر سطح شهر در راستای فراهم نمودن رفاه شهروندان و سهولت در عبور و مرور آغاز شده است و این عملیات طی روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.

00

وی اظهار داشت: پس از پیگیری های فراوان توانستیم چهار هزار تن قیر خریداری ، که بعد از گذراندن مراحل فنی ساخت آسفالت، کار روکش آسفالت و آسفالت کامل خیابانها و معابر خاکی آغاز شده است.

شهردار دزفول اعلام کرد اولویت آسفالت معابر بر اساس گزارش تیم های کارشناسی و همچنین حضور کارشناسان در سطح شهر مشخص گردیده است که بر اساس زمان بندی، کلیه اولویت ها به ترتیب و با نظارت دفتر فنی شهرداری، توسط سازمان عمران شهرداری آسفالت خواهد شد.

وی یاد آور شد طی روزهای اخیر خیابانهای کوی پیام نور و کوی زیباشهر و کوی آیت اله مدرس با اعتباری بالغ بر ده میلیارد ریال زیر پوشش آسفالت قرار گرفته و همچنین آسفالت خیابان آیت اله طالقانی، حد فاصل میدان امام خمینی (ره) تا خیابان آفرینش نیز با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال در حال انجام می باشد.

کرمی نژاد با اشاره به درخواست های مردمی، اصلی ترین مطالبه شهروندان را بهبود وضعیت تردد در معابر شهری بیان نمود و گفت: در سال جاری به این مساله توجه ویژه ای خواهیم داشت تا بتوانیم رضایت شهروندان گرامی را جلب نماییم.

 

 

روابط عمومی شهرداری دزفول

اخبار مرتبط