گفت وگو با معاون فرمانداری دزفول در رابطه با عملیات آزاد سازی فرد ربوده شده - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
21st، ژانویه 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 21 st ژانویه 2016 ساعت 4:54 ب.ظ | کد خبر: 38891  

به گزارش دزمهراب امیر عیسی زاده روز پنجشنبه در گفت وگوی با ایرنا افزود: دو نفر آدم ربا شامگاه سه شنبه یک جوان ۲۷ ساله را در یکی از مناطق شهر دزفول به زور سوار خودرو کرده و متواری شدند و سپس در قبال آزادی او مبلغ زیادی پول در خواست کردند.
وی اظهار کرد:با اقدامات امنیتی و انتظامی گسترده در ۴۸ ساعت گذشته سرانجام مخفیگاه آدم ربایان شناسایی شد، اما آنان هنگامیکه متوجه شناسایی مخفیگاه خود شدند تغییر مکان دادند.
وی افزود:در آخرین اقدام، محل اختفای آدم ربایان در یکی از باغ های اطراف شهر دزفول شناسایی شده و جوان ربوده شده به سلامت از چنگال آنان آزاد شد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به اینکه فرد ربوده شده در سلامت کامل تحویل خانواده خود شده است، گفت:دو نفر آدم ربا که غیربومی هستند، شناسایی شده اند اما در عملیات آزاد سازی فرد ربوده شده موفق به فرار شدند.
وی افزود: دو نفر آدم ربا که هویت آنها شناسایی شده همچنان تحت تعقیب نیروی انتظامی هستند و بزودی دستگیر و مطابق قانون مجازات می شوند.
وی گفت:در پی حادثه آدم ربایی در دزفول در ۴۸ ساعت گذشته نیروهای انتظامی و امنیتی شهرستان با تمام توان نسبت به شناسایی آدم ربایان و آزادسازی جوان ربوده شده اقدام کردند.
عیسی زاده افزود:پیگیری دستگاه قضایی و شخص دادستان،اعضای شورای تامین و فرماندار در این زمینه بسیار موثر و کار ساز بود.
وی در عین حال از سوء استفاده برخی افراد مغرض از این حادثه علیه مسوولان این شهرستان انتقاد کرد.
عیسی زاده همچنین از دستگیری قاتل پسر پزشک دزفولی خبر داد و گفت:عامل این جنایت نیز با تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی، دادستان و اعضای شورای تامین در کوتاهترین زمان شناسایی و دستگیر شده است.

ارسال نظر

     


-->