فرمانده انتظامی دزفول:ملاک نیروی انتظامی رضایت مندی مردم و ایجاد امنیت در جامعه است - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
4th، اکتبر 2012
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 4 th اکتبر 2012 ساعت 9:40 ب.ظ | کد خبر: 495  

دزفول – فرمانده انتظامی شهرستان دزفول گفت:ملاک نیروی انتظامی رضایت مندی مردم ،ایجاد امنیت در جامعه و کاهش جرم در منطقه است.

سرهنگ پاسدار ˈایرج نادبی زادهˈ روز چهارشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و یاد شهدای انتظامی افزود:از نظر آمارو ارقام و سنجش ،وضعیت امنیت شهرستان دزفول در وضعیت مطلوبی است .
وی تصریح کرد:سرقت موتور سیکلت در شهرستان دزفول بیشترین آمار را در سطح شهر دارد که این سرقت ها به دلیل وفور موتور سیکلت ها و عدم رعایت نکات ایمنی توسط موتور داران است که چند سالی گریبانگیر ما شده وکنترل این سرقت ها را مشکل کرده است لذا مردم باید با رعایت نکات ایمنی همکاری لازم را با نیروی ناتظامی داشته باشند.
سرهنگ نادبی زاده افزود:با توجه به اینکه مردم دزفول پول نقد و اشیای قیمتی در منازل خود نگهداری می کنند سرقت از منازل نیز بعد از سرقت موتور سیکلت آمار بالایی در شهرستان دزفول دارد که این امر نیز به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی توسط مردم است.
وی با اشاره به آمار بالای سرقت زیاد منازل در سطح شهرستان دزفول گفت که در یک عملیات ویژه چهارباند از سه استان همجوار را توانستیم دستگیر کنیم و مقدار قابل توجهی از موارد سرقتی را کشف کردیم که با منهدم کردن این باندها سرقت از منازل تا حد زیادی کاهش یافت..
سرهنگ نادبی زاده به مردم توصیه کرد هوشیار باشند و با رعایت نکات ایمنی فرصت سوء استفاده به سارقان را ندهند زیرا سارقان پس از گذراندن حبس و جزای خود به سرقت های خود ادامه خواهند داد.
وی از مردم درخواست کرد در صورت مشاهده افراد ناشناس و ترددهای مشکوک به نیروی انتظامی گزارش دهند تا از وقوع سرقت و جرم تا حد زیادی جلوگیری شود وامنیت در سطح جامعه بیشتر شود.
فرمانده انتظامی شهرستان دزفول در خصوص عملکرد نیروی انتظامی در هفته نیروی انتظامی گفت: ،غبار روبی مزار شهدا،آموزش به نونهالان ،نشست های علمی،همایش مواد مخدر ،عملیات رزمی ،ورزش همگانی و دیدار با نماینده ولایت فقیه از جمله برنامه های نیروی انتظامی در این هفته است.

ارسال نظر

     


-->