پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

فرمانده بسیج ادارات دزفول:جامعه ما فرهنگ بسیجی است

فرمانده بسیج ادارات شهرستان دزفول گفت: وظیفه ما در عصر حاضر بدون تردید ساختن جامعه‌ای با فرهنگ بسیجی است و بهترین راه در ایجاد این فرهنگ، تأسی کردن به شهدای عزیز و سیره این بزرگواران است.
به گزارش دزمهراب از روابط عمومی بسیج ادارات دزفول، سید عزیزاله پژوهیده در نشست استکبارستیزی فرماندهان وشورای بسیج ادارات شهرستان دزفول که درسالن جلسات بهداشت ودرمان این شهربرگزارشد ، با اشاره به گذشته و سابقه درخشان بسیج در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: بسیجیان ایران اسلامی به همه دنیا نشان دادند هیچ‌گاه نخواهند گذاشت حتی یک وجب از خاک مقدس کشورمان به دستان آلوده و پلید مستکبران بیافتند.
وی با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به ویژه ۱۳ آبان اذعان کرد: در شرایط کنونی نیز دشمنان به دنبال مسیرهایی برای نفوذ در کشور هستند که حضور با بصیرت‎، آگاهانه و مقتدرانه مردم ایران در صحنه حمایت و پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی این راه‎ها را مسدود می‎کند.
فرمانده بسیج ادارات شهرستان دزفول با اشاره به فرا رسیدن یوم‌الله ۱۳ آبان اظهار داشت: یوم‌الله ۱۳ آبان یادآور سه واقعه مهم تاریخی یعنی تبعید حضرت امام خمینی(ره)، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است.
وی با تأکید بر اینکه نسل جوان ما باید منش و سیره امام راحل و مسیر حرکت رهبر معظم انقلاب را در تبیین جنایات مستکبران را به‌خوبی درک کند، خاطرنشان کرد: استکبارستیزی در سرتاسر زندگانی امام و حتی وصیت‌نامه او کاملاً مشهود است و رهبر معظم انقلاب نیز این مسیر را باقدرت و صلابت بر اساس استدلال و منطق و با هوشیاری دنبال می‌کنند.
پژوهیده خاطرنشان کرد: نفوذ استکبار با پوشاندن لباس عقب‌ماندگی، ضعف، ناتوانی و بی‌فرهنگی به جامعه ما، به دنبال این است که لباس دین‌داری، «ما می‌توانیم» و مقاومت را از تن ما درآورد، که دراین راستا کوروناتوان است.
وی با تأکید بر اینکه ما باید دقت لازم را در راستای تذکرات حکیمانه رهبر معظم انقلاب در راستای موضوعات مذاکره هسته‎ای به کار ببرند، گفت: ملت ایران هیچ‌گاه حاضر نمی‎شود تنها به دلیل مسائل هسته‌ای شعار «مرگ بر آمریکا» و استکبارستیزی را کنار بگذارد.
فرمانده بسیج ادارات این شهرستان درپایان با بیان اینکه راهپیمایی ۱۳ آبان امسال باید گسترده‌تر و پرشورتر از سال‌های گذشته برگزار شود، تصریح کرد: پیام راهپیمایی ۱۳ آبان این است که اگر آمریکا بخواهد در اجرای برجام به تعهدات خود عمل نکند، ایران اسلامی محکم و استوار در برابر زیاده‌خواهی‌های آنها می‌ایستد.

اخبار مرتبط