پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

فرمانده بسیج ادارات دزفول: بیش از ۲۰ ویژه برنامه به مناسبت هفته دولت در دزفول طراحی و اجرا می‌شود

فرمانده بسیج ادارات شهرستان دزفول گفت: با همکاری و مساعدت بخش‌های مختلف اجرایی و فرهنگی شهرستان امسال بیش از ۲۰ ویژه برنامه به محوریت پاسداشت شایسته هفته دولت در دزفول طراحی و اجرا می‌شود.
به گزارش دزمهراب ازروابط عمومی بسیج ادارات دزفول، سید عزیز اله پژوهیده در حاشیه نشست  بررسی برنامه های دولت درفرمانداری این شهر اظهار داشت: شهدا نقشی مهم و مؤثر در تحقق ارزش های اسلامی و اعتقادی دارند و توجه به نقش این شهدا در توسعه رویکرد فرهنگی کشور در هفته دولت امری ضروری است.
وی گفت: با همکاری و مساعدت بخش های مختلف اجرایی و فرهنگی شهرستان امسال بیش از 20 ویژه برنامه به محوریت پاسداشت شایسته هفته دولت در دزفول طراحی و اجرا می‌شود.
فرمانده بسیج ادارات شهرستان دزفول عنوان کرد: این برنامه‌ها با رویکردی فرهنگی و با هدف توسعه شاخص های اسلامی و ارزشی در جامعه طراحی و به اجرا خواهد رسید.
وی افزود: یکی از برنامه های پیش بینی شده در جهت پاسداشت شایسته هفته دولت دیدار کارکنان بخش های مختلف اجرایی و خدماتی دزفول با امام جمعه شهرستان است.
پژوهیده بیان کرد: همچنین در هفته دولت برگزاری نماز وحدت در شهرستان با هدف توسعه فرهنگ همدلی و هم زبانی برگزار خواهد شد.
وی گفت: با هدف  تجلیل از نقش شهدا در حفظ عزت و استقلال کشو، ر امسال و در هفته دولت  علاوه بر دیدار با خانواده شهدا،  آیین غبار رویی و ادای احترام به مقام شهدای عالی قدر دزفول،  در عرصه های مختلف انقلابی و اجتماعی به اجرا خواهد رسید.
فرمانده بسیج ادارات شهرستان دزفول عنوان کرد: همچنین در این هفته و با هدف توسعه فرهنگ و سیره شهدا از شهید شاخص سال 1394 دزفول تقدیر و مراسم یابد بودی با نام و افتخار شهدای دزفول در شهرستان برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط