فروش 65 ميليوني شيار 143 در دو روز اول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
14th، نوامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 14 th نوامبر 2014 ساعت 9:41 ب.ظ | کد خبر: 22803  

فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» در دومین روز از اکران خود در تهران و شهرستان ها با استقبال مردمی روبرو شد و سرتیپی مدیر فروش این فیلم می گوید: «شیار ۱۴۳» تنها در تهران با در اختیار داشتن ۲۶ سالن سینما، ۶۵ میلیون تومان فروش داشته است.

 این فیلم سینمایی در دومین روز از اکرن خود در تاریخ پنجشنبه ۲۲ آبان ماه در سینما آزادی به دو سانس فوق العاده در ساعت ۲۲ و ۱:۱۰ دقیقه بامداد رسید.

همچنین نمایش این فیلم در مجتمع سینمایی کوروش و سینما ایران با استقبال مواجه شد.

 علی سرتیپی مدیرعامل شرکت تولید و پخش فیلمیران در خصوص اولین آمار فروش «شیار ۱۴۳» به نویسندگی و کارگردانی نرگس آبیار گفت: «شیار ۱۴۳» طی ۲ روز اول اکران خود با در اختیار داشتن ۲۶ سالن سینما در تهران ۶۵ میلیون تومان فروش کرده است که شب گذشته سینما آزادی رکورددار فروش در بین سینماهای نمایش دهنده این فیلم با فروش ۱۳ میلیون تومانی بوده است.

وی افزود: نکته بسیار قابل تأمل در مورد «شیار ۱۴۳» رضایت مخاطبان بود به طوری که پس از پایان هر سئانس نمایش مخاطبان در سالن می‌ماندند و به تشویق عوامل و سازندگان فیلم می‌پرداختند.

استقبال مردمی از فیلم «شیار ۱۴۳» تنها معطوف به تهران نبوده است و براساس آمار به دست آمده از فروش گیشه در شهرستان ها، میزان استقبال از فیلم منتخب مردمی جشنواره فیلم فجر، در شهرستان ها خوب و استقبال از این فیلم در سینماهای یزد، مشهد، تبریز چشمگیر بوده است.

محمد حسین قاسمی تهیه کننده فیلم «شیار ۱۴۳» که عصر روز گذشته ساعت ۱۸ به اتفاق نرگس آبیار کارگردان و جمعی از بازیگران، این فیلم را در سینما آزادی با مردم تماشا کردند درباره واکنش مردم گفت: دیدن فیلم «شیار ۱۴۳» با مردم تجربه ارزنده ای بود و از نزدیک شاهد ارادت مردم به شهدا و مادران شهید بودیم.

وی افزود: ارادت مردم به خانواده شهدا به اندازه ای بود که بعد از دیدن فیلم برداشت و احساس خود از فیلم «شیار ۱۴۳» را با عوامل در میان می گذاشتند و برای ساخت این فیلم سینمایی ما را مورد لطف قرار می دادند.

این فیلم داستان بانویی با نام الفت است که فرزندش به جبهه رفته و او سال هاست چشم به راه اوست تا اینکه این چشم به راهی با خبری به پایان می رسد…

فیلم «شیار ۱۴۳» اثر تحسین شده تماشاگران سینمای ایران در سی و دومین جشنواره فیلم فجر بوده است. در این فیلم سینمایی مریلا زارعی، مهران احمدی، گلاره عباسی، جواد عزتی، یداله شادمانی، سامان صفاری، زهرا مرادی، مهیا دهقانی، حسام بیگدلو بازی کرده اند.

فرهنگ نیوز

ارسال نظر

     


-->