پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

ماجرای عکس جنجالی استاندار خوزستان

حمید فرخ نژاد بازیگر نقش اول فیلم استرداد است که به خاطر بازی در این فیلم ، برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مرد در جشنواره فیلم فجر شد. بی شک ارتباط نزدیک این بازیگر با مقتدایی ، علت اصلی این دعوت بود. در واقع فرخ نژاد حلقه مفقوده ای ست که در تصاویر منتشر شده (مقتدایی – عارف – مهدی هاشمی ) دیده نشد.
البته دعوت فرخ نژاد از استاندار مسبوق به سابقه است و چندی پیش نیز وی واسطه دیدار مقتدایی با نجف دریابندری نویسنده و مترجم مشهور کشور شده بود. در این دیدار مقتدایی از حمید فرخ‌نژاد به خاطر این‌ که باعث برقراری ارتباط با اهل فرهنگ و هنر و قلم شهرآبادان شده ، به صورت ویژه تشکر کرد و گفت: با همکاری اهالی هنر و فرهنگ مثل آقای فرخ‌نژاد در حال تدوین طرحی هستیم تا بتوانیم برای هنرمندان و شخصیت‌های فرهنگی این استان کاری انجام دهیم و با تشکیل یک تیم از چهره‌های ماندگار استان در این حوزه تقدیر کنیم.
مقتدایی برخلاف دیگر استانداران خوزستان ، میانه خوبی با حوزه فرهنگ و هنرمندان دارد. به قول حمید فرخ نژاد ، دیدار استاندار خوزستان با نجف دریابندری بسیار قشنگ و زیبا بود چرا که رویکردشان در قبال اهالی فرهنگ و هنر باعث شود که دیگر مسؤولان هم فرهنگ و هنر را عزیز بدارند..

1854_618

شوشان

اخبار مرتبط