پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

ماجرای قتل یک فرد روستایی در دزفول مربوط به اختلافات قومیتی بوده است

فرماندار ویژه دزفول گفت: قتل یک نفر در روستای اسلام‌آباد دزفول ربطی به ماجرای تیراندازی به هیئت عزاداری در صفی‌آباد دزفول نداشته و حادثه روز گذشته مربوط به اختلاف قومیتی بوده است.

حبیب الله اصفی اظهار داشت: شامگاه گذشته در روستای اسلام آباد از توابع بخش چغامیش دزفول، یک نفر به علت تیراندازی به قتل رسید.

وی با بیان اینکه این حادثه هیچ گونه ارتباطی با حادثه تیر اندازی به هیئت عزاداری شهر صفی آباد در هفته گذشته ندارد، افزود: علت این حادثه اختلافات خانوادگی و مربوط به سال گذشته بوده است.

فرماندار ویژه دزفول عنوان کرد: حادثه تیر اندازی و قتل یک نفر در روستای اسلام آباد دزفول با جدیت توسط مراجع ذی صلاح پیگیری می‌شود.

و ی افزود: این حادثه با جدیت توسط نیروی انتظامی و مقامات قضایی در حال پیگیری بوده و پس از تکیمل تحقیقات، عاملین این حادثه دستگیر و نتایج آن اطلاع رسانی خواهند شد.

آصفی بیان کرد: شهروندان قبل از نشر و انعکاس مطالب، از طریق منابع رسمی صحت مطالب را احراض کرده و از گسترش شایع و مطالب خلاف واقع در فضای عمومی شهر جلوگیری کنند.

وی گفت: مسئولین قضایی و امنیتی دزفول با تمام توان با تامین امینت شهرستان خواهند پرداخت و با عاملین نا‌امنی دزفول با جدیت برخورد خواهد شد.

به گزارش روستای اسلام‌آباد با بیش از پنج هزار نفر در بخش چغامیش شهرستان دزفول در شمال خوزستان واقع است.

* تسنیم

اخبار مرتبط