پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

مامور اداره برق دزفول دچار برق گرفتگی شد و از ارتفاع سقوط کرد + تصاویر

دزمهراب : یک مامور اداره برق دزفول صبح  امروز شنبه حین انجام عملیات بر روی شبکه  برق دچار برق گرفتگی شد و از ارتفاع سقوط کرد.

اتفاق مشابهی هم حدود یک ماه پیش نیز برای مامور دیگری از اداره برق دزفول رخ داده بود.

در نخستین حادثه که هفتم خرداد امسال در خیابان کشاورز دزفول رخ داد یک مامور جوان پیمانکاری مدیریت توزیع برق دزفول بر اثر برق گرفتگی از بالای تیر چراغ برق سقوط کرد و جان باخت.

به گزارش دزمهراب از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول در ساعت هفت صبح شنبه یک مامور پیمانکاری مدیریت توزیع برق دزفول در خیابان سلمان فارسی تقاطع خیابان حافظ دچار برق گرفتگی شده و از ارتفاع بر روی سایه بان یک مغازه سقوط کرد.

باقر مهرنما گفت:فرد مذکور حدودا 40 ساله و از نیروهای پیمانکار مدیریت توزیع برق دزفول می باشد که برای انجام عملیات به بالای تیر چراغ برق رفته بود و دچار برق گرفتگی شد.

وی افزود:ماموران سازمان آتش نشانی پس از حضور در محل فرد حادثه دیده را به پایین منتقل کرده و توسط اوژانس 115 به بیمارستان منتقل شد.

یکی از همکاران فرد حادثه دیده در خصوص چگونگی وقوع این حادثه گفت:از آنجا که برق منطقه قطع شده بود اقدام به بالا رفتن از تیر چراغ برق نمودیم اما به علت ابری بودن هوا و برگشت برق در مدار چراغ های روشنایی ، حادثه برق گرفتگی رخ داد.

مامور حادثه دیده اداره برق دزفول در بیمارستان بزرگ دزفول تحت درمان می باشد.

یوسف کاید گپ 33 ساله از نیروهای پیمانکاری مدیریت توزیع برق دزفول صبح پنجشنبه هفتم خرداد هنگام انجام تعمیرات بر روی شبکه ، بر اثر برق گرفتگی از ارتفاع سقوط کرده و دچار سوختگی و مصدومیت شدید شده و جان باخت.

اخبار مرتبط