پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

ماه شعبان امسال با « اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا»+طرح‌های نامواره

دزمهراب: یکی از حرکت‌های موثر جامعه ایمانی مشعر در مناسبت های مختلف، انتخاب شعار جهت ایجاد همصدایی و جهت‌دهی به محتوای مراسماتی است که در آن ایام برگزار می‌شود.

با هم‌فکری جمعی از کارشناسان مذهبی کشور و نظرسنجی از هزاران نفر از فعالان هیأتی کشور «اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا» به عنوان شعار مورد توجه و تاکید در ایام ماه مبارک شعبان و جشن‌های ولادت حضرت ولیعصر(عج) انتخاب شد.
این شعار حاوی این نکته می‌باشد که اصحاب و یاری‌رسانندگان حضرت ولیعصر (عج) جزو اصحاب سیدالشهدا قرار دارند چرا که همانگونه که یاران حضرت اباعبدالله علیه‌السلام ایشان را در سخت‌ترین شرایط تنها نگذاشتند، اصحاب امام عصر نیز در شرایط سخت آخرالزمان که در روایات به آن اشاره شده‌است امام و ولی خود را تنها نخواهندگذاشت. همچنین سید شهیدان اهل قلم، شهید سید مرتضی آوینی نیز درباره «اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا» اینگونه می‌گوید:«اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا به خونخواهی او آمده‌اند و همین پیمان است که آنان را در زیر علم صاحب‌الزمان گرد می‌آورد، چرا که علم امام زمان نیز علم خونخواهی سیدالشهداست. یالثارات الحسین _ای خونخواهان حسین(ع)_ گرد آیید.»
دعوت می‌شود برای ایجاد جریانی هماهنگ و یک‌پارچه میان جبهه فرهنگی انقلاب در روزهای نورانی ماه پر خیر و برکت شعبان به‌ویژه ایام ولادت حضرت ولیعصر(عج) و جشن‌های نیمه شعبان و کلیه مجموعه‌های فرهنگی انقلاب هم با درج نشان‌نوشته ویژه «اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا» در کنار پوستر، طرح‌ها و اقلام تبلیغاتی و فضاسازی، وب‌گاه، تولیدات و سایر فضاهای محیطی و رسانه‌ای تحت مدیریت‌شان، در تجلی هرچه بیشتر انسجام، هم‌دلی و وحدت جبهه حق نقش داشته‌باشند.

ایل با کیفیت نشان‌نوشته شعار «اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا» را می‌توانید با کلیک روی تصویر زیر دریافت نمایید:

logo-ashab

طرح‌های نامواره
نوع نما اندازه فایل JPG دریافت(دانلود) اندازه فایل PSD دریافت(دانلود)
اصلی 787KB 3.53MB
فرعی 2.54MB
فرعی 1.31MB 2.26MB
فرعی 5.16MB
پوسترهای نامواره
با کیفیت 58.29MB
کم کیفیت 5.95MB
با کیفیت 62.81MB
کم کیفیت 9.07MB
A4 13.68MB 54.62MB
A3 22.02MB 106.93MB
A2 4.63MB 214.69MB
فرعی

2.39MB

148.15MB

 

اخبار مرتبط