پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

مجرمان ناامنی های اخیر در دزفول به اشد مجازات محکوم شوند

دزمهراب : امام جمعه موقت دزفول از مسئولان قضایی درخواست کرد که هر چه سریع‌تر به پرونده چند سارق حرفه‌ای که منجر به قتل و ناامن جلوه دادن شهر شده، رسیدگی و آنان را به اشد مجازات محکوم کنند.

 بیگدلی

به گزارش دزمهراب به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سید مرتضی بیگدلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن اشاره به جایگاه خانواده در اسلام و شرح وظایف زوجین اظهار کرد: شرافت و کرامت خانواده از مهمترین اصولی است که زوج‌ها باید به آن اهمیت دهند.

وی همچنین  افزود : حجاب و عفاف یکی دیگر از موارد و اصول بنیادی خانواده است که بخشی از شرافت و حرمت انسانی را به رشد و تکامل می‌رساند و عدم رعایت به این مهم باعث بروز مشکلات خانواده محسوب خواهد شد.

امام جمعه موقت شهرستان دزفول افزود: بهترین هدیه والدین به فرزندان تربیت صحیح از طریق رعایت اصول و موازین اخلاقی و دینی است.

حجه الاسلام بیگدلی ادامه داد: سقوط جرثقیل در مکه مکرمه و کشته شدن مردم در این سرزمین امن و در زمان احرام پوشیدن نشان از ضعف این رژیم در اداره و کنترل مکه مکرمه است.

وی همچنین گفت: آل سعود با سهل‌انگاری و عدم مدیریت مناسب در زمان حج واجب باعث کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از حجاج بیت‌الله الحرام شد که این سوءمدیریت محکوم است.

امام جمعه موقت دزفول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقتدار و سرعت عمل نیروی انتظامی این شهرستان تصریح کرد : در هفته گذشته نیروهای پلیس با تلاش فراوان توانستند چند سارق حرفه‌ای را که منجر به قتل و ناامن جلوه دادن شهر شدند را دستگیر کنند.

وی در پایان  از مسئولان قضایی درخواست کرد که هر چه سریع‌تر به پرونده این سارقان رسیدگی و آنان را به اشد مجازات محکوم کنند.

اخبار مرتبط