پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

مجید جعفرى تبار کیست

حجت الاسلام محمد جعفر منتظری، رئیس دادگاه ویژه روحانیت، در این باره گفته بود: بنا نداریم اخبار ویژه مربوط به دادگاه ویژه روحانیت را منتشر کنیم.

اعدام جعفری تبار,ارتباط با اجنه و شیطان جعفری تبار,اعدام جعفری تبار به جرم ارتباط با جن اجنه شیطان,لواط زنای محسنه ارتداد جعفری تبار, عکس استاد جعفری تبار

«مجید جعفرى تبار» در سال ۱۳۴۰ هجرى شمسى در شهر مقدس قم در خانواده‏اى روحانى چشم به جهان گشود و از همان خردسالى تحت تربیت پدر بزرگوارشان مرحوم آیت الله حاج شیخ «محمود جعفرى تبار» خواندن قرآن را آموختند.

فانوس : او از اواسط دهه هفتاد به گرفتن استخاره های دقیق، در میان مردم شهرت یافت. ابتدا شهرتش محلی بود اما به سرعت در سطح ملی گسترش یافت و تا آنجایی پیش رفت که حتی برخی ایرانیان از خارج از کشور برای گرفتن استخاره با وی تماس می گرفتند.

فعالیت حجه الإسلام جعفری تبار به قدری گسترش یافت که او نزدیک به ۲۰۰ خط تلفن گویا را خریداری کرد و از طریق تلفن سفارش استخاره می گرفت و بعد از ۲۴ یا ۴۸ ساعت پاسخ استخاره گیرنده را می داد.

گفتنی است که تا ۷۰% هزینه تلفن در این روش متعلق به صاحبی خط (جعفری تبار ) و تقریبا ۳۰% هم متعلق به مخابرات خواهد بود ، البته این درصدها توافقی بین فرد و مخابرات است و می تواند متغیر باشد .

اما چند ماه پیش برای اولین بار خبر یا شایعه بازداشت او به دلایل نامعلوم در میان افواه منتشر شد. هیچ مقام مسئول یا رسانه ای در این مورد اطلاع رسانی نکرد.

همچنین هیچ مقام مسئول یا رسانه ای نیز این اخبار را نسبت به جعفری تبار تکذیب یا تایید نکرد ! همین تکذیب نکردن باعث شده است که عموم مردم این خبر را صحیح بدانند و البته در شوکی بسیار عظیم به سر برند .

اخبار مرتبط