23rd، جولای 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 23 rd جولای 2014 ساعت 3:21 ق.ظ | کد خبر: 17823  

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول گفت: تغییر سبک زندگی اسلامی ، اقدام هدفمند دشمن در راستای تهاجم فرهنگی است.

81245341-5836512

سرهنگ پاسدار ˈعبدالامیر محتشمی رادˈ دوشنبه شب در آیین معارفه فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان دزفول افزود:کاهش نرخ جمعیت ناشی از کاهش زاد و ولد یکی از برنامه های دشمن برای تضعیف نظام اسلامی است.

وی اظهار داشت:در صورت ادامه این روند در آینده نه چندان دور کشور با کمبود نیروی مولد و جوان در همه بخش ها مواجه شده به طوریکه حتی برای مراقبت از افراد سالخورده باید از خارج کشور نیروی کار وارد کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول گفت:اینکه ایران پرچمدار کاهش نرخ جمعیت در جهان باشد جایگاه شایسته ای برای ایران اسلامی نبوده و باید مانع گسترش فرهنگ غرب در این رابطه شد.

ˈحسین صالحی زادهˈ فرمانده پیشین حوزه مقاومت بسیج ادارات دزفول نیز در این آیین که در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر برگزار شد در سخنانی به تشریح عملکرد خود پرداخت و گفت: حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان دزفول از جمله حوزه های فعال بسیج در استان خوزستان بوده که نقش مهمی در گسترش فرهنگ بسیجی در ادارات دارد.

ˈسید عزیز پژوهیده ˈ فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج دزفول نیز در سخنانی از بسیج به عنوان یک فرهنگ نام برد و گفت:گسترش فرهنگ بسیجی در جامعه نیازمند مشارکت همگانی است.

وی افزود:آنچه که مانع موفقیت دشمن در تهاجم فرهنگی شده ، حاکم شدن تفکر بسیجی در لایه های جامعه است.

پژوهیده از ادارات و دستگاههای اجرایی خواست در راستای گسترش هر چه بهتر فعالیت های بسیج در سطح ادارات با جدیت وارد صحنه شده و روسای ادارات خود به عنوان یک بسیجی عمل نمایند.

ˈسید عزیزاله پژوهیدهˈ مدت 9 سال مسئولیت گردان یکم بیت المقدس شهرستان دزفول را بر عهده داشت.

در آیین تودیع و معارفه فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان دزفول جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی حضور داشتند.

ایرنا

ارسال نظر

     


-->