پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

محفل انس با قرآن با حضور”حاج حمیدشاکرنژاد”برگزار شد+عکس

محفل انس با قرآن شب گذشته با حضور قاری بین المللی “حاج حمیدشاکرنژاد” ، و حضور اقشار مختلف مردم و نمازگزاران مسجدتوتونچی ،نماینده ولی فقیه وامام جمعه دزفول حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” ،”حجت الاسلام نصیری امام جمعه سردشت” ،فرماندار ویژه دزفول ،رئیس دادگستری شهرستان و جمعی از قضات برگزار گردید .

آقای “سیداحمد برسی” نفربرتر رشته قرائت اساتید دانشگاه های کشور در ابتدای مراسم چند دقیقه ای به قرائت پرداخته و سپس امام جمعه دزفول در سخنانی به اهمیت  جایگاه نقش قرآن در سبک زندگی و هدف هدایتگر و راهنمای این مصحف شریف از نگاه امام علی (ع) پرداخت .

ایشان قرآن را دربردارنده بهترین قصه ها برای بیان سخن حضرت حق به مردم برشمرده و افزود : بیان اندرزها و رهنمودها در سبک درس آموزی قرآن، الگویی شایسته برای مبلغین است تا در امر هدایت مردم از آن تمسک جویند. ایشان همچنین قرآن را شفا بخش سینه ها و مرهم قلوب مومنین دانست

“رئیس شورای فرهنگ عمومی” شهرستان که در جمع هیئت روضت العباس شهرستان دزفول سخن می گفت ، از حضور آقای “شاکرنژاد” و دست اندر کاران برنامه تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه این برنامه استاد “حاج حمید شاکر نژاد”، یک ساعتی را به قرائت پرداخت که با تشویق و ابراز احساسات پی درپی حاضرین همراه بود .

قابل ذکر است که این محفل با همت “هیئت روضه العباس شهرستان دزفول” “واحد بنیاد خیریه امام خمینی(ره)” و جامعه القرآن شهرستان دزفول برگزار شد.

000000000000000000000000000000000000000000000

اخبار مرتبط