پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

مذاکرات هسته ای با حفظ اقتدار و عزت ملت ایران ادامه یابد

امام جمعه موقت دزفول گفت:مذاکرات هسته ای با حفظ اقتدار و عزت ملت ایران ادامه یابد زیرا ملت ایران نخواهد پذیرفت با ذلت به خواسته ای برسد.00دزمهراب: حجت الاسلام مرتضی بیگدلی در خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول افزود:تیم مذاکره کننده توصیه های دلسوزان و معترضان را مورد توجه قرار داده و در روند مذاکرات همواره منافع ملت را رعایت کند.

وی با اشاره به اینکه باید در مقابل دشمن آگاهانه برخورد کرد گفت: از دشمن انتظاری جز دشمنی وجود ندارد، لذا باید در تدابیر اقتصادی و مذاکرات هسته ای دغدغه دلسوزان مورد توجه قرار گیرد.
خطیب جمعه دزفول در خصوص کشتار مردم یمن اظهار کرد:با نسل کشی آل سعود در یمن خشم و آتش کینه مسلمانان ضد آنها بیشتر شده است.
حجت الاسلام بیگدلی افزود:سه شنبه آل سعود ادعای آتش بس کرد ولی هم پیش از آن و هم پس از آن مردم بیگناه این کشور را مورد هدف قرار داد و با این کار خود در مقابل افکار عمومی شکست خورد.
وی اظهارکرد:دشمن تحمل اتحاد شیعه و سنی را ندارد به همین دلیل قصد تفرقه افکنی بین شیعه و سنی را دارد لذا مسلمانان باید وحدت خود را مستحکم کنند.
امام جمعه موقت دزفول با اشاره به امدادرسانی ایران با هواپیما و کشتی به مردم یمن اظهار کرد:مردم غیور و صبور یمن با این کمک ها می توانند مقاومت کرده و به زندگی ادامه دهند.
حجت الاسلام بیگدلی 27 اردیبهشت ماه روز جهانی فشار خون را گرامیداشت و گفت:باید نسبت به پیشگیری پیش از درمان فشار خون خود اقدام کرد و با آموزش لازم جامعه ای سالم داشت زیرا این بیماری در جامعه رواج دارد.
وی در فراز دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول گفت:مرکز رادیوتراپی و شیمی درمانی امام حسن مجتبی(ع) وابسته به انجمن حمایت از بیماران سرطانی به عنوان دومین مرکز رادیوتراپی و شیمی درمانی جنوب غرب کشور در زمینی به مساحت سه هزار و 600 متر مربع و اعتبار 150 میلیارد ریال احداث و بزودی بهره برداری می شود.
وی افزود:با بهره برداری از این مرکز امکان زیر پوشش قرار دادن یک هزار و 200 نفر از این بیمارن فراهم خواهد شد.
وی همچنین سالروز ولادت شیخ مرتضی انصاری (شیخ اعظم) را تبریک گفت.

اخبار مرتبط