پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در دزفول برگزار شد+تصاویر

رئیس جامعه وعاظ تهران گفت: ملتی که بصیرت دارد هیچگاه از مسیر انقلاب، خون شهیدان و رهبری خارج نمی شود و دشمنان نیز قادر نخواهند بود به آن ضربه بزنند.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ جعفر شجونی واعظ درتجدیدبیعت بسیجیان ادارات بانماینده ولی فقیه و باامام جمعه شهرستان دزفول گفت: دشمن بیش از 10 سال برای فتنه و براندازی نظام نقشه کشیده بود و انتظار دشمنان در محاسبات بر این بود که با حادثه سال 88 بساط جمهوری اسلامی را بر می چینند.

وی افزود: ماهیت فتنه 88 کودتایی مخملین بود که در نقاط مختلف دنیا چون اتحاد جماهیر شوروی به صورت موفقیت آمیز اجرا شده بود اما با توجه به این که موقعیت های جغرافیایی، تاریخی و فرهنگی کشورها متفاوت است دشمن در فتنه 88 تا حدی پیش رفته بود که روی همه این موارد کار کرده بود.

عضو جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: رهبری و تدبیر حکیمانه رهبرمعظم انقلاب یکی از نقاط مثبت در ماجرای فتنه 88 بود و رفتار مقام معظم رهبری در فتنه متین، سنگین، عاقلانه، صبورانه و مهربانانه بود و در نهایت تدبیر حکیمانه رهبری بود که به حماسه نهم دی منجر شد.

حجت الاسلام شجونی افزود: شخص حضرت آیت الله العظمی خامنه ای نعمتی الهی برای ملت ایران است و ایشان در جهان بی نظیر هستند که باید قدردان این نعمت باشیم.

رئیس جامعه وعاظ تهران،تصریح کرد: ملت ایران اسلامی در این روز با خلق این حماسه نشان دادند هر بار احساس کنند، اصل نظام اسلامی با خطر و تهدید مواجه است،یکپارچه به میدان می آیند و گوش به حرف هیچ یک از دشمنان نمی دهند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در صحنه در این روز تاریخی پاسخی کوبنده به دشمنان نظام اسلامی بود،افزود: مردم در این روز یک بار دیگر با تجدید پیمان با آرمان های امام راحل و شهیدان انقلاب اسلامی ثابت کردند،تحت هیچ شرایطی حاضر به دست کشیدن از دفاع از ارزش ها نیستند

حجت الاسلام شجونی گفت: دشمن در سال 88 می خواست کاری کند که جامعه از درون متلاشی شود اما با بصیرت مردم ایران اسلامی شاهد از بین رفتن نقشه شوم دشمن بودیم.

وی تاکید کرد: دشمن در سال 88 برای کارهای خود در داخل نظام افرادی را انتخاب کرد که ویژگی هایی چون مردم پسند بودن داشته و در مقابل نقاط ضعفی چون جاه طلبی داشتند که از این رو توانستند مهره دشمن شوند.

عضو جامعه روحانیت مبارز بیان داشت: دشمن پیش از فتنه 88 بسترهای اجتماعی را از طریق اینترنت و ماهواره در طول 10سال با مسائلی چون ناراضی نگه داشتن مردم از مشکل مسئولان و بزرگ نمایی مشکلات جامعه ایجاد کرده بود که مردم را به نوعی از نظام دور کند.

36973716 345878416 363455516

 روابط عمومی بسیج ادارات دزفول

اخبار مرتبط