مراسم تشییع دکتر سید مهدی میرفخرایی چهارشنبه در دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
10th، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 10 th دسامبر 2014 ساعت 12:27 ق.ظ | کد خبر: 23929  

دکتر سید مهدی فخرایی، معاون پژوهش و برنامه‌ریزی بنیاد ملی نخبگان در زمان ریاست دکتر واعظ زاده در بنیاد و همچنین دبیر سابق کنگره پیشگامان پیشرفت بود.
استاد فخرایی در سال ۱۳۳۹ در دزفول متولد شد و تحصیلات دوره دبیرستان را در مدرسه وابسته به دانشگاه شیراز پس از انتخاب به عنوان دانش‌آموز نخبه برگزیده گذراند. وی سپس در رشته مهندسی برق و الکترونیک موفق به اخذ مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران شد و تحصیلات دوره دکتری خود را در همین رشته در دانشگاه کانادا ادامه داد.
استاد فخرایی دارای ۲۲۰ مقاله علمی ملی و بین‌المللی در رشته تخصصی خود بود. وی دبیری ۱۲ همایش علمی در کشور را در کارنامه کاری خود داشت.
پیکر مرحوم استاد سید مهدی فخرایی فردا از ساعت ۹ صبح با حضور دکتر نیلی،‌ ریاست دانشگاه تهران و نیز دکتر صادق واعظ زاده،‌ رییس مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از مقابل مسجد دانشگاه تهران تشییع و پس از اقامه نماز به شهر دزفول جهت خاکسپاری منتقل می‌شود.(ایسنا)

یکر استاد فخرایی روز چهار شنبه ۱۹ آذر راس ساعت۱۴ از درب آستانه حضرت سبز قبا(ع) به سمت بقعه متبرکه سید شاه رکن الدین تشییع و به خاک سپرده خواهد شد. مراسم ختم همان روز از ساعت ۱۹ الی ۲۱ در مسجد شاهرکن الدین برگزار خواهد شد.(دز ان ان)

n00028105-b

ارسال نظر

     


-->