مراسم تقدیر از فعالیت های یکساله نماینده دزفول برگزار شد+تصاویر - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
2nd، دسامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 2 nd دسامبر 2013 ساعت 9:23 ق.ظ | کد خبر: 10091  

به گزارش دز مهراب :صبح روز دهم آذر ماه ۱۳۹۲  سالن الغدیردانشگاه علوم پزشکی دزفول  میزبان مراسم تقدیر و تشکر از زحمات یک ساله ی مهندس عباس پاپی زاده نماینده ی جوان شهرستان بود.

 آغاز مراسم شرح اقدامات و بویژه نطق ایشان در  صحن علنی مجلس بود.

در ادامه دکتر صائمی میزبان برنامه از اقدامات مهندس پاپی زاده بخاطر تلاش در راه اندازی طب هسته ای، مرکز جراحی قلب باز و مرکز باروری در دزفول  تقدیر و تشکر کردند.

در ادامه مراسم تقدیر و تشکر و اهداء هدایا به مهندس پاپی زاده با حضور دکتر صائمی ریاست دانشگاه علوم پزشکی، مهندس احسانی نیا فرماندار و آقای سرافراز به نمایندگی از شورای شهر انجام پذیرفت..

در حاشیه این مراسم و پیش از ورود آقای پاپی زاده گروهی از همشهریان به نمایندگی بیش از ۱۰۰۰ خانواده متضرر یکی از شرکت های ساختمان سازی شهرستان دزفول که بر حسب شواهد واصله به خبرنگار دزمهراب چند سالی از قرار تحویل واحدهای مسکونی آنها میگذرد با ایشان به صحبت پرداختند. عباس پاپی زاده در پاسخ به این گروه گفت که من نماینده ی مردم دزفول هستم، نه نماینده ی دولت و نه نماینده ی این شرکت مطمئن باشید که شخصا پیگیر موضوع خواهم بود ..

در پایان مراسم و با حضور مهندس پاپی زاده بخش های جدید دانشگاه علوم پزشکی از جمله بخش ارتوپدی و سالن علوم تشریح و پراتیک افتتاح گردید/ح.ش/

کد خبر:۲۷

DSCF4942 DSCF4949 DSCF4979 DSCF5012 S0014930 DSCF4938 DSCF4934

ارسال نظر

     


-->