مراسم تودیع ومعارفه مسئول جدیدکانون بسیج فرهنگیان دزفول برگزار شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
10th، نوامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 10 th نوامبر 2014 ساعت 2:18 ب.ظ | کد خبر: 22660  

 مراسم تودیع ومعارفه مسئولین قدیم و جدید کانون بسیج فرهنگیان دزفول، امروز دوشنبه ساعت ۹ صبح در سالن کنفرانس این مدیریت و با حضور نصراله پور معاون مدیرکل ومدیرآموزش وپرورش ، سرهنگ پاسدار محتشمی راد فرمانده بسیج مقاومت  ناحیه دزفول ، جمعی از مسئولین سپاه و اعضای شورای کانون بسیج فرهنگیان دزفول برگزار شد.

 IMG_2662

“غلامرضا نصراله پور” مدیرآموزش وپرورش دزفول، جاگاه و نقش بسیج فرهنگیان را یادآور شد و با تاکید بر آمادگی این اداره برای ادامه همکاری با بسیج فرهنگیان گفت: مدیریت آموزش و پرورش کما فی السابق همکاری لازم را با شجره طیبه بسیج خواهد داشت.

سرهنگ”عبدالامیر محتشمی راد” فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول نیز ، با اشاره به جنگ همه جانبه فرهنگی، نقش معلمین و آموزش و پرورش را در مقابل این تهاجم استثنایی خواند و تصریح کرد: معلمین و فرهنگیان با در اختیار داشتن زمان زیادی از وقت دانش آموزان، در کنار آموزش در پرورش دانش آموزان نیز نقشی مهم دارند که باید به این نقش توجه ویژه ای شود.

در این مراسم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول ضمن تقدیر از زحمات مهندس نوری زاده ، مسئول سابق کانون بسیج فرهنگیان دزفول ، سروان پاسدار “غلامحسین پرهیزگار” را طی حکمی ، به عنوان مسئول جدید کانون بسیج فرهنگیان دزفول معرفی شد.

*دزفول امروز

ارسال نظر

     


-->