12th، آگوست 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 12 th آگوست 2014 ساعت 1:42 ق.ظ | کد خبر: 18620  

 طی مراسمی با حضور فرماندهین سپاه خوزستان، “سروان علی گل آرا” بعنوان جانشین جدید ناحیه مقاومت بسیج دزفول معارفه و از زحمات سرهنگ “خسرو آبادی” تقدیر و تشکر شد.

به گزارش دزمهراب: صبح امروز با حضور سردار پاسدار “محمود معین پور” جانشین سپاه حضرت ولی عصر(عج) و جمعی از مسئولین نظامی، مراسم تودیع و معارفه جانشین ناحیه مقاومت بسیج دزفول برگزار گردید.IMG_1909

در این مراسم که در حسینیه ولی عصر(عج) ناحیه مقاومت بسیج دزفول برگزار گردید، “سروان علی گل آرا” بعنوان جانشین جدید ناحیه مقاومت بسیج دزفول معارفه و از زحمات سرهنگ “خسرو آبادی” تقدیر و تشکر شد.

سردار معین پور، شهرستان دزفول را شهرستانی ممتاز دانست و افزود: شهرستان دزفول، در دوران دفاع مبارزات انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس امتحان عظیمی را داد و سرافراز از این امتحان خارج شد.

جانشین سپاه خوزستان، افزود: در دوران ۸ سال جنگ تحمیلی، در حالی فرزندان دزفول، در مناطق مختلف مشغول نبرد بودند، پدران و مادران این دیار در زیر موشکباران دشمن بعثی، مقاومت می کدند.

وی نسل جوان پاسدار را به الگو گیری از شهدا فراخواند و خاطر نشان کرد: شهدا، از ارزشها پاسداری و حفاظت کردند و رسالتشان را به خوبی انجام دادند و ما هم باید از آرمانهای انقلاب اسلامی با همه توان حفاظت کنیم و پاسدار خوبی برای خون شهدا باشیم.

سردار پاسدار معین پور، شایسته سالاری را مبنای انتخاب فرماندهان در سپاه عنوان و گفت: از این ناحیه مقاومت نیروهای زیادی به سایر نقاط استان رفته است که این نشان دهنده رویش های بسیار در این ناحیه مقاومت است.

این فرمانده و رزمنده دوران دفاع مقدس، بصیرت را لازمه اساسی یک پاسدار دانست و اظهار کرد: پاسداران باید پیام رهبری را خوب درک کرده و به آن عمل کنند.

جانشین سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان، رهبری را دیده بان انقلاب توصیف و اذعان کرد: فرمانده کل قوا، با بصیرت نافذ خود، عمق جبهه دشمن را رصد و نقشه های پلید آنها را نقش بر آب می کند.

ارسال نظر

     


-->