مراکز درمانی دزفول برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی 100درصد آماده اند - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
14th، مارس 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 14 th مارس 2016 ساعت 11:01 ب.ظ | کد خبر: 41163  

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت:تمام مراکز درمانی و بیمارستانی این شهرستان برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی در آمادگی کامل بسر می برند.

به گزارش دزمهراب مهرداد کلانتریان دوشنبه در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی دزفول افزود:علاوه بر بیمارستان دولتی ، بیمارستان های خصوصی و نظامی مستقر در دزفول نیز با آماده سازی تجهیزات لازم آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی می باشند.
وی از آمادگی درمانگاههای بخش خصوصی در دزفول در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت:علاوه بر ظرفیت درمانگاهها و بیمارستان های دولتی،درمانگاههای بخش خصوصی نیز برای خدمات رسانی به مسافران در ایام نوروز اعلام آمادگی کرده اند.
معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول همچنین افزود:تعرفه ویزیت و تزریق آمپول در مراکز درمانی بخش دولتی و خصوصی یکسان است.
کلانتریان همچنین با اشاره به کمبود ۵۰۰ تخت بیمارستانی در دزفول اظهار کرد:با توجه به سفر جمع کثیری از مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور به این شهرستان لذا کمبود تخت بیمارستانی در دزفول در این مدت بیشتر مشهود خواهد بود.
معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول افزود:از آنجا که ورود گسترده بیماران سرپایی
به بیمارستان ها خدمات رسانی به بیماران را مختل می کند لذا از ظرفیت درمانگاههای بخش خصوصی دزفول برای خدمات رسانی به بیماران سرپایی استفاده می شود.
کلانتریان همچنین از آمادگی شبانه روزی اورژانس ۱۱۵ دزفول در ایام تعطیلات نوروز امسال خبر داد و گفت:یک فروند بالگرد اورژانس ۱۱۵ نیز برای انتقال مصدومان و بیماران احتمالی مناطق کوهستانی و صعب العبور دزفول پیش بینی شده است.
وی افزود:در دو بخش کوهستانی سردشت و شهیون دزفول نیز که بیشترین تراکم مسافر در ایام نوروز را دارد مرخصی پرسنل درمانی و اورژانس شاغل در این دو بخش لغو شده است تا شبانه روز در خدمت مسافران باشند.
پیش بینی می شود دو میلیون مسافر نوروزی در ایام نوروز امسال وارد استان خوزستان شوند.

ایرنا

ارسال نظر

     


-->