پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

مرگ کارگر ساختمانی بر اثر سقوط در چاه آسانسور در دزفول + تصاویر

به گزارش دزمهراب از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  دزفول : ساعتی پیش یک کارگر ساختمانی بر اثر سقوط در  چاهک آسانسور ساختمان نیمه کاره متاسفانه جان خود را از دست داد.

ر ساعت 10:26 دقیقه قبل ازظهر امروز چهار شنبه مورخ 21 مرداد ماه  طی تماسی با سامانه 125 این سازمان خبر از سقوط یک کارگر ساختمانی به درون چاهک آسانسور در ساختمان نیمه کاره ای واقع در خیابان عدل بین خ هجرت و حضرت رسول داده شد  که بلافاصله از سوی ستاد فرماندهی عملیات اکیپ امداد سازمان به محل حادثه فرستاده شد.

آقای باقر مهر  نما (معاونت عملیات سازمان) که در محل حضور داشت در گفتگو با خبرنگار ما درباره این حادثه دلخراش گفت : به محض اطلاع از این حادثه در محل حاضر شدیم که متاسفانه با جنازه مردی حدودا 40 ساله که در چاهک آسانسور ساختمان نیمه کاره افتاده بود روبرو شدیم .

وی همچینن در ادامه  افزود به گفته کارگران حاضر در  محل؛  وی که در طبقه چهارم این ساختمان پنج طبقه مشغول کار بوده با کسب اجازه از سرکارگر خود برای انجام کار واجب از ساختمان پایین آمده که با طولانی شدن زمان برگشت و پیگیر شدن سرکارگر متوجه سقوط وی به درون چاهک آسانسور می شوند که بلافاصله مراتب را به اطلاع سازمان آتش نشانی می رسانند.

مهرنما همچنین به مشخص نبودن علت حادثه اشاره کرد و در ادامه  اظهار داشت حتی معلوم نیست که از طبقه چندم ساختمان سقوط کرده زیرا هیچ کدام از کارگران متوجه سقوط وی نشدند؛ وی افزود مراحل قانونی جهت چگونگی رخ دادن این حادثه توسط عوامل نیروی انتظامی در دست تحقیق میباشد.

گفتنی  است: کارگر ساختمانی مردی حدودا 40 ساله و ساکن شهر جنت مکان از توابع  شهرستان گتوند می باشد.

اخبار مرتبط