مشاور رئیس مجمع و اتهام به نظام؟! - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
7th، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 7 th ژانویه 2015 ساعت 10:22 ب.ظ | کد خبر: 25126  

به گزارش دزمهراب به نقل از پایگاه خبری انصارحزب الله دزفول، ادعای پیروی از خط امام و یقه دری برای امام و سپس عکس یادگاری با مخالفان امام عجبا دارد!  عجب است که اتهام تقلب به نظام اسلامی بزنیم و سپس هیچ حکمی از احکام این نظام را قبول نداشته باشیم . نظام جمهوری اسلامی بر خیانت سران فتنه رأی داده و آنوقت امثال شما بی پروا به حمایت از آنان(کروبی و موسوی)بپردازید! و همه ارگانهای نظام را زیر سئوال ببرند! رأی ملت را زمانی رأی ملت بدانند که به سبد آنان ریخته شود و در غیر این صورت تقلب شده و فتنه به پا کنند.

آقای غلامعلی رجایی از سیاسیون اصلاح طلب و حامی سفت و سخت سران فتنه، عکسی و یادداشتی تحت عنوان “درجمع صمیمی انجمن اسلامی دانشگاه تهران “در وبلاگ شخص اش درج کرد که جای قدری تأمل داشت:  

(از راست:ابراهیم یزدی دبیر گروهک غیرقانونی نهضت آزادی، صادق زیباکلام -کسی که گفته انژی هسته ای فایده ندارد و غلامعلی رجایی)

گرفتن عکس یادگاری با کسی که امام به صراحت در خصوص انحرافشان نظر دادند و ارتباطشان با دشمنان نظام طبق اسناد لانه جاسوسی به صراحت بیان شده جای تعجب و عبرت دارد، اصولاً دست دوستی دادن مدعیان خط امام با دشمنان امام حکایتی است غریب! ارتباط مدعیان خط امام و همراهان امام با نهضت به اصطلاح آزادی!! دعوت از سران نهضت در مجامع اصلاح طلب و مدعیان خط امامی !!توهین به امام و وقایع عاشورای۸۸ را سناریو خواندند!! بر علیه رأی ملت قیام کردند!! توهین به ارکان نظام را مجاز دانستن!! عدول از آرمانهای امام برای خوشایند دشمن!! و…..   

مطالعه مطالب پایین خالی از لطف نیست:

۱- امام عظیم الشان در نامه ای به وزیر کشور وقت در سال ۱۳۶۶ صریحاً در خصوص گروهک نهضت به اصطلاح آزادی چنین نوشت: در موضوع نهضت به اصطلاح آزادى مسائل فراوانى است که بررسى آن محتاج به وقت زیاد است. آنچه باید اجمالاً گفت آن است که پرونده این نهضت و همین طور عملکرد آن در دولتِ موقتِ اولِ انقلاب شهادت مى‏دهد که نهضت به اصطلاح آزادى طرفدار جدى وابستگى کشور ایران به امریکا است، و در این باره از هیچ کوششى فروگذار نکرده است؛ و حمل به صحت اگر داشته باشد، آن است که شاید امریکاى جهانخوار را، که هر چه بدبختى ملت مظلوم ایران و سایر ملتهاى تحت سلطه او دارند از ستمکارى اوست، بهتر از شوروى ملحد مى‏دانند. و این از اشتباهات آنها است.«نهضت آزادى» و افراد آن از اسلام اطلاعى ندارند و با فقه اسلامى آشنا نیستند. از این جهت، گفتارها و نوشتارهاى آنها که منتشر کرده‏اند مستلزم آن است که دستورات حضرت مولى الموالى امیر المؤمنین را در نصب ولات و اجراى تعزیرات حکومتى که گاهى بر خلاف احکام اولیه و ثانویه اسلام است، بر خلاف اسلام دانسته و آن بزرگوار را – نعوذ باللَّه- تخطئه [نمایند]، بلکه مرتد بدانند! و یا آنکه همه این امور را از وحى الهى بدانند که آن هم بر خلاف ضرورت اسلام است.نتیجه آنکه نهضت به اصطلاح آزادى و افراد آن چون موجب گمراهى بسیارى از کسانى که بى‏اطلاع از مقاصد شوم آنان هستند مى‏گردند، باید با آنها برخورد قاطعانه شود، و نباید رسمیت داشته باشند. (صحیفه امام، جلد ۲۱، صفحات ۴۸۱ و ۴۸۲) 

۲- حجت الاسلام سیداحمدخمینی در نامه ای به عمویشان آیت الله پسندیده اینگونه نوشت: ملی گرایی در مقابل اسلام گرایی است و اسلام گرایی خط محکم و استوار امام است. ملی گرا‌ها بهای اول برایشان میهن است و به انقلاب و نظام و اسلام یا اهمیتی نمی‌دهند و یا اهمیت بسیار ناچیزی برایشان دارد. این‌ها اصل و اساس برایشان ریاست است. اگر به میهن هم علاقه دارند، میهنی است که رئیسش آنان باشند.آنان بعد از انقلاب لحظه‌ای در کنار امام نماندند. متلک و فحش و ناسزا به امام از کارهای رایج این از خدا بی‌خبران بود……نامه‌ای را نهضت آزادی برای فرار از تنبیه ملت شریف ایران به اینجانب نسبت داده است و فکر می‌کرده بعد از وفات امام، من دست به چنین خیانتی زده‌ام، در زمان حیات امام و با دستور ایشان برای آقایان خامنه‌ای، هاشمی، موسوی اردبیلی، موسوی نخست وزیر، ری شهری وزیر اطلاعات وقت فرستاده شد. فقط اجازه ندادند که در‌‌‌‌ همان موقع منتشر کنیم. فرمودند این برای بعد از مرگ من است تا اگر آن‌ها خواستند ایران را به سوی غرب به خصوص آمریکا سوق دهند، منتشر کنید…..مسأله دیگری که نهضت آزادی دنبال می‌کند، این است که اعتماد مردم را نسبت به امام کم کنند

۳-  اسناد کشف شده از لانه جاسوسی درباره ارتباط نهضت آزادی و اعضای آن ازجمله امیرانتظام، ابراهیم یزدی، میناچی و محمد توسلی با مأموران سیا در لانه جاسوسی و ملاقات‌ها و گفتگوهای قبل از انقلاب آنان با محوریت موضوعاتی شامل چگونگی مقابله با دولت بختیار و کنار آمدن نهضت آزادی با بختیار، بازگشت امام به تهران از پاریس و تبعات امنیتی این مسئله، شورای انقلاب و شورای سلطنت، ورود نهضت آزادی به دولت، دیدار توسلی با کارشناس سیا به دستور بازرگان و توافقات نهضت آزادی با آمریکا، چگونگی شکل‌گیری شورای انقلاب و اعضای آن، تعهدات نهضت آزادی به آمریکا و همچنین دیدارهای و گفتگوهای بعد از انقلاب آنان با موضوعاتی از جمله مشکلات دولت موقت و جناح‌بندی‌های سیاسی ایران پرداخت.   

۴- با توجه به اسناد لانه جاسوسی ۲۶ روش و راهکار برای براندازی نهضت امام توسط آمریکایی‌ها در اول انقلاب آزمایش شده،در همین اسنادی که از لانه جاسوسی بدست آمده اینگونه آمد که: امیرانتظام سخنگوی دولت موقت رابط اول نهضت آزادی با سیا بوده و بعد از اینکه سفیر ایران در اسکاندیناوی می‌شود، ابراهیم یزدی را به سیا برای ادامه ارتباط معرفی می‌کند و کارشناس سیا هم می‌گوید که امیرانتظام چند نفر را معرفی کرده اما یزدی از همه بهتر است و با وی بهتر می‌توان کار کرد.

۵-  و امّا در آخر: رجایی در ادامه مطلب خود در وبلاگش در خصوص رئیس جمهور سابق ایگونه نوشت: “آن از سرکارآوردن آن مرد رفته ! با آن همه تبعات منفی که سالها دامنگیرکشور و ملت بوده و خواهد بود و آنان که این جنایت را درحق ملت کردند هنوزکه هنوزاست شهامت آن را ندارند بگویند در روی کار آوردن وی اشتباه کردیم” 

خطاب به ایشان باید عرض کرد که : آیا این جمله تان توهین به ملت نبود؟! چه کسی دولت سابق را روی کار آورد؟مگر سال۸۴رأی ملت نبود؟! فراموش کرده اید که احمدی نژاد با رأی همین ملتی ۲ دوره رئیس جمهور شد که شما از آنها دم می زنید ، همان ملتی که سال ۹۲سکان اداره کشور را بدست روحانی سپرد؛ با این تعریف شما، اولین کسی که جنایت کرد، شخص خاتمی است که مجری انتخابات ۸۴ بود ، خاتمی کسی است که شما ارادت زیادی به محضرشان دارید! سال۸۸ را که قبول ندارید، به ۸۴که مجریش خاتمی بود نیز پشت پا می زنید؟! – هرچند که جنایت امثال خاتمی در فتنه۸۸ و مقالبه با رأی ملت بر کسی پوشیده نیست- اتهام به نظام را چگونه می شود با وفاداری به امام وانقلاب جمع بست؟! کدام جنایت برادر؟! کدام روی کار آوردن ؟! برای حذف حریف به نظام و ملت توهین و جفا نکنید! بالاخره شما در کسوت مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نشسته اید!

دو زیست بودن  چیز خوبی نیست!

ارسال نظر

     


-->