پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

معاون فرهنگی شهرداری دزفول: از دومیلیارد تومان بودجه امسال تاکنون تنها 200 میلیون تومان به ما داده شده است

به گزارش دزمهراب معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری دزفول در جلسه ستاد پشتبانی و هماهنگی برنامه های دفاع مقدس دزفول  بودجه معاونت فرهنگی را  دو میلیارد تومان عنوان نموده و افزود: این در حالی است که در شش ماه گذشته فقط ۲۰۰ میلیون تومان به ما داده‌شده است.

روح‌الله بهشتی به انتشار کتاب «دایره المعارف شهدای دزفول» در سال گذشته توسط این معاونت اشاره کرد و گفت: دومین کتاب با عنوان «حماسه ماندگار در حوزه دفاع مقدس، روزشمار و خاطرات» در مورد حماسه‌های مردم دزفول نیز منتشر شده است.

وی از برگزاری یادواره شهدای مداح در دزفول در ۱۶ مهرماه خبر داد و افزود: تلاش داریم تا با همکاری حوزه هنری کشور و حوزه ولی‌فقیه با حضور مداحان و نویسندگان کشوری برای اولین بار در خوزستان در دزفول برگزار کنیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری دزفول، فضاسازی‌های شهری و نصب بنر با محتوای دفاع مقدس را از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس این معاونت برشمرد و گفت: از مهرماه نیز هر هفته یک همایش با محتوای سبک زندگی با حضور اساتید برجسته از تهران برگزار خواهد شد.

بهشتی تصریح کرد: تلاش داریم تا محله‌هایی که آمار موشک‌باران و شهدای آنها زیاد است را نیز در قالب نصب تابلوهایی به اطلاع عموم برسانیم، ضمن اینکه آمادگی داریم تا مسابقات لیگ والیبال با حضور ادارات را نیز در این هفته برگزار کنیم.

اخبار مرتبط