پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

“من و تو” هک شد! +عکس

هکرها ضمن هک کردن شبکه من و تو اعلام کردند این شبکه را شبکه‌ای ضد خانوادگی می‌دانند که عملکرد دست اندرکارانش در تبلیغ فرقه ضاله بهاییت و رفتارهای نامتعارف همجنس‌بازی به نهاد خوانده ایرانی آسیب جدی می‌زند.

به گزارش فرهنگ به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ پاتوق مجازی ضد انقلاب‌های سکولار و ضد دین از خوانندگان اندکش خواست تا به یاری صفحات هک شده شبکه وابسته به بهائیان بشتابند!

همچنین صفحه نداجناب، مجری بی بند و بار یکی دیگر از برنامه‌های من وتو نیز چندین بار مورد حمله سایبری قرار گرفت.

هک‌رها که این شبکه را شبکه‌ای ضد خانوادگی می‌دانند با ابراز ناراحتی از عملکرد غیر اخلاقی این تلویزیون، سیاست‌های دست اندرکاران آن را در تبلیغ فرقه ضاله بهاییت و رفتارهای نامتعارف همجنس‌بازی آسیب زننده به نهاد خانواده ایرانی می‌دانند.
اما نکته جالب این ماجرا آنجاست که دست اندرکاران این شبکه  با وجود امکانات و حمایت‌های فنی و مالی نامحدود از پس توانمندی فنی و تکنیکی یک گروه هکری عاجز و مستاصل شده و  دست التماس به دست اندرکاران سایتی چون خودنویس دراز می‌کنند.
سایت خودنویس هم که  ننگ سابقه توهین به مقدسات ایرانیان را نیز در کارنامه خود دارد، با انتشار صفحات هک شده این شبکه بهایی ورود خوانندگان اندکش به فیس بوک را قدغن کرده و از آنان می‌خواهد از عضو شدن در این صفحات تا باز پس گیری مجددش اکیدا خودداری کنند!

 

اخبار مرتبط