موضع هوشمندانه امام جمعه آبادان نقشه بدخواهان را بر هم زد / عصبانیت افراطیون از تیری که به سنگ خورد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
25th، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 25 th دسامبر 2014 ساعت 11:47 ب.ظ | کد خبر: 24508  

به گزارش دزمهراب به نقل از  عصر آبادان در حالی که از مدت ها پیش طراحی گسترده ای برای بهره برداری از حضور سید حسن خمینی نوه حضرت امام(ره) در آبادان صورت گرفته بود اما اتخاذ مواضع هوشمندانه و مدبرانه جبهه مردمی اصولگرایی آبادان در چند روز اخیر نتیجه داد و حرمت یادگار یادگار امام (ره) به بهترین شکل ممکن حفظ شد.

khomaine

مهمترین نقش در کنترل جریان سازی حضور سید حسن خمینی را حجت الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی امام جمعه آبادان هنگام ایراد سخنرانی و خیر مقدم ایفا کرد.

ادبیات دقیق و زیرکانه ی  امام جمعه آبادان در ارائه ی خیر مقدم به سید حسن خمینی موجب شد تا آنهایی که علاقه و تلاش داشتند نماینده ولی فقیه در آبادان را روبروی نوه حضرت امام(ره) قرار دهند ، آرزوی خود را دفن کنند.

آنچه در سخنان حجت الاسلام ابراهیمی واضح به نظر می رسید تلاش برای حفظ نوه ی حضرت امام(ره) در دامان انقلاب و رهبری و جلوگیری از سوء استفاده دشمنان امام و کینه توزان بود.

ضمن اینکه سخن گفتن از سابقه ولایتمداری مردم آبادان و اینکه تا چه اندازه پیروی حضرت امام(ره) و امام خامنه ای بوده و هستند نیز اثر خود را داشت.

در گروه های مختلف شبکه های اجتماعی نیز درخواست های فراوانی از سید حسن خمینی برای حفظ شانیت بیت امام راحل و پرهیز از گرفتار شدن فرزندان شریفش به بازی های سیاسی از سوی جوانان آبادانی صورت گرفت که در نوع خود جالب توجه بود.

البته نمی توان از اثرگذاری فوق العاده ی  احترام ویژه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز نسبت به سید حسن خمینی به آسانی عبور کرد.وی در عین کسالت و مشکلات جسمی راه دور را طی کرد تا فرزند مرحوم حاج سید احمد خمینی را همراهی کرده باشد.

لذا نقطه مشترک همه رویدادهای ذکره شده ، حفظ حرمت بیت گرانقدر حضرت امام خمینی به عنوان بنیانگذار جمهوری اسلامی بود. حرمتی که باعث شد سید حسن خمینی نیز در نهایت احترام ، آن را پاسخ دهد.

آخر اینکه باز هم دست کسانی که نه امام(ره) را قبول دارند و نه به پیمودن راه آن حضرت اعتقاد ، از فتنه گری کوتاه ماند و این پایان خوشی بود بر مراسم سالگرد مرحوم آیت الله جمی. خدایش بیامرزد.

نظر بینندگان
 1. یاسر says:

  سلام
  راستشو بخوای قبل از اینکه مطلب رو بخونم و فقط تیترش رو خوندم و عکس اون رو دیدم فکر کردم منظور از “بدخواه” خدا نکرده حاج سید حسنه!
  ممکنه بعضیا فقط همون تیتر رو بخونن و عکسش رو ببینن و رد بشن و برن/

 2. رضا می فروش says:

  تبلیغات برای انتخابات مجلس خبرگانو زنده کردن نام اصلاح طلبان
  یادگار امام…….

ارسال نظر

     


-->