نخستین اردوی ملی مهارتی دانش آموزان پایه ششم در دزفول برگزار شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
8th، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 8 th ژانویه 2015 ساعت 10:22 ق.ظ | کد خبر: 25136  

به گزارش دزمهراب به نقل از ایرنا نخستین اردوی ملی مهارتی کشور ویژه پایه ششم آموزشگاه های ابتدایی در اردوگاه فرهنگی ،هنری شهید هبت الله قاضی دزفول برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش دزفول روز پنجشنبه گفت:این اردو نخستین اردوی مهارتی آموزشگاه های ابتدایی کشور می باشد که با شرکت شش گروه از دانش آموزان پایه ششم به مدت ۱۲ روز برگزار شد.

‘ غلامرضا نصرالله پور ‘ هدف از برگزاری این اردوی مهارتی را آشنایی دانش آموزان با مهارت های زندگی عنوان کرد و گفت:دانش آموزان برای حفاظت از خود و نیز مشارکت در برنامه های اجتماعی نیازمند فراگیری مهارت های زندگی هستند تا در جامعه با مشکل مواجه نشوند.

‘ علی پورابراهیم ‘ معاون پرورشی آموزش وپرورش دزفول نیز در این خصوص گفت:این طرح ابتکاری به منظور استقلال دانش آموزان در ورود به پایه متوسطه اول در دزفول اجرا شد.

وی افزود:شرکت کنندگان در این اردوی ۱۰ روزه مهارت هایی از قبیل فعالیت های فردی،شخصی و گروهی از جمله برنامه جنگ شبانه ،آشپزی و فعالیت های روزانه را فرا گرفتند.

وی گفت:در این اردوی مهارتی ۷۲۰ دانش آموز دختر و پسر در قالب شش گروه شرکت کردند که ۴۸۰ نفر از آنها دختر بودند.

پورابراهیم افزود:در پایان این اردو نیز که برای هر گروه به مدت دو روز بطول انجامید ارزشیابی صورت گرفت و دانش آموزان به شرکت در فعالیت های گروهی تشویق شدند.

وی اظهار کرد:مرحله دوم این اردوی مهارتی نیز اسفندماه در شهرستان دزفول برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

     


-->