پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

نشست بصیرتی سرگروه های حلقه های شجره طیبه صالحین حوزه حمزه سیدالشهداء(ع)

نشست بصیرتی سرگروه های حلقه های شجره طیبه صالحین حوزه مقاومت بسیج حمزه سیدالشهداء(ع) با شرکت بیش از 130 نفر از سرگروه های حلقه های صالحین، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول ،شورای حوزه،فرماندهان پایگاه های تابعه در حسینه سپاه ناحیه دزفول برگزار شد

به گزارش دزمهراب ، سرگرد پاسدار امیر قمر زاده ضمن خوش آمد به سرگروه های صالحین و فرماندهان پایگاه ها افزود هدف از برگزاری چنین نشست هایی آسیب شناسی و ارائه راهکارهایی در زمینه ارتقا کیفیت حلقه های شجره طیبه صالحین است.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج حمزه سیدالشهداء(ع) خاطر نشان طرح ابتکاری این حوزه مقاومت در تشکیل شورای مربیان در جهت منسجم و کیفی سازی محتوی مباحث مطرح شده در حلقه های صالحین که هم اکنون در حال اجراست در راستای ارتقای سطح دانش و بصیرت حلقه های صالحین است.
وی شجره طیبه صالحین را مهم ترین اولویت خود اظهار داشت و تاکید نمود از تمام امکانات این حوزه مقاومت در جهت رشد و پویایی حلقه های شجره طیبه صالحین استفاده خواهد کرد و افزود برگزاری دو سری دوره مقدماتی مرحله اول در قالب اردوهای یک روزه در محیطی با نشاط و همچنین برگزاری اولین دوره مسابقات قرآن با حضور بیش از 200 نفر در سال جاری در همین راستا بوده است.
سرهنگ پاسدار محتشمی راد نیز ضمن عرض خوش آمد به سرگروه های صالحین و فرماندهان پایگاه ها افزودند نقش سرگروه های صالحین در جهت کیفیت بخشیدن و ارتقای سطح حلقه های صالحین بسیار اساسی و مهم است و  باید در این زمینه اهتمام لازم را داشته باشند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول یکی از وظایف مهم سرگروه های صالحین را تربیت افرادی توانمند و مدیرانی لایق برای آینده کشور عنوان کرد و افزود باید در حلقه های صالحین افرادی هم تراز با فرماندهان گردان ها و لشکرها در هشت سال دفاع مقدس تربیت شود که سرگروه های صالحین در این امر نیز باید اهتمام لازم را داشته باشند.
استاد محسن ریاضی یکی از آسیب های جدی حلقه های شجره طیبه صالحین را برگزاری نامنظم ها آن ها دانست و تاکید کرد حلقه های شجره باید هر شب تشکیل شوند و این بسیار مهم و ضروری است.
عضو شورای شهر دزفول به مضرات و آسیب های شبکه های اجتماعی اشاره کرد و خاطر نشان نمود که ایجاد نفاق فردی مهم ترین آسیب آن هاست . وی در توضیح این مورد اضافه کرد علاقه به مسائل دینی و اعتقادی و در عین حال استفاده از مطالب و عکس های نامناسب شبکه های اجتماعی موجب ایجاد چنین افرادی با شخصیت دو گانه در سطح جامعه است که مسئله بسیار خطرناکی است.
وی مطالعه قانون اساسی کشور را ضروری دانسته و خاطر نشان کرد اطلاع از محتوی قانون اساسی خود با عث رفع بسیاری از شبهات از ذهن جوانان می شود و تاکید کرد که قانون اساسی باید در حلقه های صالحین تدریس شود.
استاد ریاضی در پایان گفت کم کاری سرگروه های صالحین در زمینه بصیرت و دانش افزایی متربیان در ابعاد مختلف اعتقادی و سیاسی آسیب های جبران ناپذیری را در جامعه ایجاد خواهد کرد.

اخبار مرتبط