پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

نشست بصیرتی عشایر در مسجد زاویه مشعلی

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با محکوم کردن جنایات رژیم آل سعود علیه مردم مظلوم یمن گفت: آل سعود به ابزار آمریکا برای سرکوب مسلمانان تبدیل شده است.

 دزمهراب: آیت الله محسن حیدری شنبه شب در نشست بصیرتی عشایر در مسجد روستای زاویه مشعلی دزفول افزود: سران خبیث آل سعود که به ظاهر خود را مسلمان می دانند، جنگ و کشتار مردم مظلوم و بی گناه یمن را در ماه حرام نیز ادامه می دهند.
وی با تشریح رویدادهای خاورمیانه و اینکه این اتفاق ها فراتر از یک کشور ، ملت و مذهب است، افزود: در یکصد سال اخیر جنایات زیادی علیه مسلمانان رخ داده است که بارزترین آنها در زمان حاضر مصوبه اخیر کنگره آمریکا درباره تجزیه عراق و کشورهای منطقه بوده است.
عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: آل سعود در ماه حرام نیز به کشتار کودکان و زنان مظلوم یمن ادامه داده و هدف آنها از این جنایت ها اجرای طرح های آمریکا در منطقه است چرا که این رژیم به بازیچه آمریکا تبدیل شده است.
وی اظهار کرد: جنگ و ناآرامی در منطقه خاورمیانه ادامه توطئه دشمنان اسلام در طول تاریخ با هدف تفرقه افکنی بین مسلمانان بوده و امروزه مسلمانان باید با حفظ هوشیاری و تدبیر در خنثی کردن این توطئه ها تلاش کنند.
آیت الله حیدری افزود: دست نشانده های آل یهود در کشور اسلامی حاکم بر دو سرزمین مقدس مکه مکرمه و مدینه منوره با عنوان خادم حرمین، تنها نامی از اسلام دارند اما در عمل در راستای اهداف استکبار جهانی عمل می کنند.
مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حرکت عظیم مردمی علیه آل سعود در جهان موجب نابودی وهابیت و آل سعود خواهد شد.

در این گردهمایی، عشایر شمال خوزستان اقدام های ضد بشری عربستان در حمله و تجاوز آشکار به کشور یمن را محکوم کردند.

ایرنا

اخبار مرتبط