پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

آیین نماز وحدت ادارات شهرستان دزفول برگزار گردید+تصاویر

به گزارش دزمهراب به مناسبت هفته بسیج مستضعفین، ظهر امروز نماز وحدت ادارات شهرستان دزفول به امامت حجت الاسلام قاضی دزفولی، در سپاه ناحیه دزفول برگزار گردید.

در بین دو نماز ظهر و عصر، سرهنگ محتشمی راد فرمانده سپاه ناحیه دزفول ضمن خوش آمدگویی و گرامی داشت هفته بسیج اذعان نمود: بسیج یک پشتوانه و یک ذخیره است که هر چه بیشتر تقویت بشود طبیعتاً نظام تقویت شده است.

امام جمعه دزفول نیز در این آیین طی سخنانی گفت: امروز این بسیج است که در سوریه عراق و یمن تصمیم گیری و قدرت نمایی می کنند. امروز اگر ما شاهد هستیم که آمریکا رسماً اعلام میکند، ایران کشور قدرتمند در منطقه است به این دلیل است که فهمیده اند اقتدار ایران به خاطر همان فرهنگ مقاومت و ایثار و شهادتی است که در هشت سال دفاع مقدس نهادینه شد.

حجت الاسلام قاضی دزفولی افزود: در هشت سال دفاع مقدس مولودی مبارک به نام بسیج متولد شد و این بسیج الان دوران بلوغ و کمالش را دارد طی میکند. امروز دایره و گستره ی بسیج خیلی بیشتر از کشورمان شده است و این همان چیزی است که دشمن از آن می ترسد.

وی با بیان اینکه ما هنوز متوجه این نشده ایم که به واسطه ی بسیج شاخ چه ابرقدرتی را شکانده ایم، تصریح کرد: هر چه ما جلوتر میرویم حساسیت کار بیشتر میشود و امروز دشمنان ما از شدت خشم و غضب دارند میمیرند و بمیرید.

امام جمعه دزفول همچنین گفت: بسیج دارای عقبه و یک بنیان فکری است؛ و ما باید مراقب درون بسیج چرا که بدون تردید دشمن برای بسیج برنامه دارد و به دنبال نفوذ است.

حجت الاسلام قاضی دزفولی با اشاره به اینکه بسیج باید با جامعه ارتباط داشته باشد، افزود: همه ی مردم میدانند امنیت و آرامش ما در میان این همه کشورهایی که این چنین درگیر و جنگ و خون ریزی است مدیون فرهنگ بسیجی و شهداء است و باید حفظ شود.

همچنین قرائت دلنوشته ایی از زبان سید عزیزالله پژوهیده فرمانده بسیج ادارات شهرستان و نیز تقدیر از مسئولین بسیج ادارات از دیگر برنامه هایی بود که جنب نماز وحدت ادارات دزفول برگزار گردید.

IMG_1227 IMG_1228 IMG_1232 IMG_1265 IMG_1269 IMG_1281 IMG_1292 IMG_1303 IMG_1306

اخبار مرتبط