پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

نمایشگاه عکس در سوگ آفتاب در دزفول گشایش یافت

در آستانه سالروز ارتحال امام خمینی (ره)،نمایشگاه عکس و پوستر با عنوان در سوگ آفتاب در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول گشایش یافت.

به گزارش دزمهراب سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول دوشنبه  افزود:در این نمایشگاه که تا بیستم خرداد ماه برپاست 35 عکس و پوستر با موضوع ارتحال امام خمینی(ره) به نمایش گذاشته شده است.

نادر سعادتی فرد افزود:در این نمایشگاه عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) ،وداع یاران و عاشقان و آیین خاکسپاری رهبر کبیر انقلاب توسط عکاسان حرفه ای به تصویر کشیده شده است.

وی افزود:نمایشگاه در سوگ آفتاب هر روز از ساعت هشت صبح تا سه بعداز ظهر برای بازدید علاقمندان دایر می باشد.

سرپرست اداره فرهنگ و اراشاد اسلامی شهرستان دزفول همچنین از برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی در سالن مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) خبر داد و گفت:این نمایشگاه به مدت 15 روز برای بازدید علاقمندان دایر می باشد.

وی برگزاری مسابقه کتبی پیر جماران با همکاری مسجد حضرت ولی عصر(عج) و برگزاری همایش شعر هجرت آفتاب را از دیگر برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) عنوان کرد.

سعادتی فرد اظهار کرد:به مناسبت سالروز عروج ملکوتی معمار کبیر انقلاب ویژه برنامه های فرهنگی در کانون های فرهنگی مساجد دزفول برگزار می شود.

ایرنا

اخبار مرتبط