پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

برگزاری نمایشگاه فرهنگی جنگ نرم در دزفول

معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه دزفول گفت: با هدف توسعه روحیه اعتقادی و تبیین ارزش‌های اسلامی در جامعه نمایشگاه فرهنگی جنگ نرم در دزفول برگزار می‌شود.

به گزارش دزمهراب به نقل از تسنیم، صفرعلی خدادادزاده ظهر امروز در نشست بررسی برنامه‌های هفته دفاع مقدس دزفول، اظهار داشت: با هدف توسعه روحیه اعتقادی و تبیین ارزش های اسلامی در جامعه نمایشگاه فرهنگی جنگ نرم در دزفول برگزار می‌شود.

وی گفت: با پیگیری‌های به عمل آمده این نمایشگاه با شروع هفته دفاع مقدس در شهرستان آغاز به کار خواهد کرد.

معاون فرهنگی اداره اوقاف دزفول عنوان کرد: نمایشگاه فرهنگی جنگ نرم دزفول، در بخش پوستر و عکس و محصولات فرهنگی طراحی و در اختیار بازدید کنندگان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: با هدف پاسداشت و زنده نگاه داشتن فرهنگ ایثار و مقاومت مردم در دوران دفاع مقدس تمامی مساجد دزفول در بخش شهری و روستایی برای گرامی داشت ویژه برنامه های دفاع مقدس در شهرستان آماده سازی خواهند شد.

خدادادی بیان کرد: در این نمایشگاه توجه به نیازهای فردی و عمومی اقشار مختلف اجتماعی، با بررسی و تبیین نقش دشمن در آسیب به فرهنگ اسلامی و اجتماعی ما مورد توجه قرار خواهد گرفت.

وی گفت:  اداره اوقاف و امور خیریه دزفول از تمامی ظرفیت خود به جهت پاسداشت شایسته نقش مقاومت مردم شهرستان در  دوران جنگ تحمیلی و در هفته دفاع مقدس استفاده خواهد کرد.

اخبار مرتبط