پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

نمایشگاه هوایی راهیان نور افتتاح می شود

به گزارش دزمهراب به نقل از روابط عمومی نیروی هوایی ارتش، صبح فردا و طی مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و مسئولین لشکری و کشوری استان خوزستان، نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول افتتاح می شود. این نمایشگاه از تاریخ یکم تا یازدهم فروردین ماه 1394 در دو نوبت صبح و بعد از ظهر پذیرای میهمانان خواهد بود.

بنابر این گزارش از نکات قابل توجه در این نمایشگاه، پرواز نمایشی جنگنده های اف -5 نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار سایر غرفه های فرهنگی، تجهیزات و جهاد خودکفایی این نیرو می باشد.

همچنین در نمایشگاه امسال با تمهیدات اندیشیده شده، خانواده های شهدای نیروی هوایی از سراسر کشور حضور خواهند داشت و علاوه بر بازدید از نمایشگاه هوایی در قالب راهیان نور به سایر مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام می شوند. خلبانان پیشکسوت نیروی هوایی نیز که دوران دفاع مقدس را درک کرده اند به عنوان راوی حضور داشته و دلاور مردی های خلبانان غیور، کارکنان فنی و سایر پرسنل این نیرو در هشت سال دفاع مقدس را برای بازدیدکنندگان بازگویی می کنند.

گفتنی است در ایام نوروز سال 1393 این پایگاه روزانه پذیرای دو تا سه هزار نفر بازدید کننده بود و انتظار می رود در نوروز سال 1394 این تعداد افزایش پیدا کند.

شایان ذکر است پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول از خطوط مقدم هشت سال دفاع مقدس بوده که کارکنان و خلبانان آن رشادت های بی نظیری را در آن دوران انجام داده اند و هم اکنون نیز از آماده ترین پایگاه های نیروی هوایی ارتش می باشد.

اخبار مرتبط