پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

نماینده دزفول: حل مشکلات مردم و رفع معضل بیکاری مهمترین وظیفه مسئولان است

ماینده مردم شهرستان دزفول درمجلس شورای اسلامی گفت: امروز یکی ازمهمترین توجه به رفع مشکلات مردم و توسعه اشتغالزایی به منظور رفع بیکاری در قشر جوان است.

473744819به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دزفول،مهندس”عباس پاپی زاده”درگفت وگوباخبرنگارما گفت: وقتی صحبت از شهرستان دزفول می شود مشکل اشتغال و دیگر مشکلات آن مطرح می شود و با شرایطی که امروز کشور دارد با ید تلاش خود را بیشتر کنیم و روش‌هایمان را تغییر دهیم تا این مشکل را حل کنیم.

پاپی زاده تصریح کرد: درباره این شهرستان بی پرده باید گفت از هر طرف وارد شهر شویم عقب ماندگی آن دیده می شود و باید گفت شهر دزفول واقعا عقب است.

وی گفت: همه ما در برابر مردم مسئول هستیم و هرچه مسئولیت سنگین تر باشد وظیفه ها سنگین تر خواهند بود و اگر موفق شویم در پیشگاه خداوند مقبول خواهیم بود و اگر موفق نشویم هم در دنیا زیان کرده ایم هم در برابر مردم پاسخگو خواهیم بود.

وی افزود: طرح های ارائه شده در صنعت باید یک به یک بررسی شده و موانع و مشکلات آنها رسیدگی شود و باید دید با وجود اعلام قبلی آیا سرمایه‌گذار هنوز میلی به انجام کار دارد و با آنهایی که آمادگی دارند جلساتی برگزار شود و طرح هایی که قابل انجام است اقدام شود.

نماینده مردم این شهرستان درمجلس گفت: اگر به بهره‌وری بیشترتوجه کنیم وازامکاناتی که داریم درست استفاده کنیم، سرمایه گذاری هایی انجام شده برای کشور موثرتر خواهد بود،علی‌رغم اینکه از لحاظ مالی در محدودیت هستیم اگر راهکارهای جدید پیدا کنیم و بهره‌وری را افزایش دهیم می توانیم خیلی از مشکلات را حل کنیم.

وی افزود: باید با نگاه واقع ‌بینانه برای توسعه متوازن شهرستان برنامه‌ریزی کنیم و اگر شهرهای دزفول، نسبت به سایر شهرستان ها عقب هستند تلاش کنیم تا به سطح دیگر شهرستان ها برسند.

پاپی زاده با اشاره به جایگاه شهرستان دزفول گفت: باید بیشتر تلاش کنیم تا جایگاه شهرستان را ارتقا دهیم زیرا شهرستان دزفول قطب مهم کشاورزی است و نخبه های زیادی را دارد.

اخبار مرتبط