پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

نماینده مجلس:مشکل کمبود پزشک متخصص در دزفول رفع می شود

به گزارش دز مهراب :نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت:مشکل کمبود پزشک متخصص در این شهرستان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مرتفع می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دزفول،مهندسˈعباس پاپی زادهˈ افزود: با جذب پزشک متخصص و فوق تخصص در دزفول تلاش می شود تا شهروندان برای دسترسی به پزشک ناچار به سفر به شهرها و استان های دیگر نباشند.

وی گفت:دانشگاه علوم پزشکی دزفول می تواند با ارائه امکانات مناسب به پزشکان زمینه جذب و ورود پزشکان متخصص وفوق تخصص به این شهرستان را فراهم کند ضمن اینکه در روزهای گذشته سه پزشک فوق تخصص جذب این دانشگاه شد.

پاپی زاده اظهار داشت:پزشکان زیادی تمایل به حضور در این شهرستان دارند که باید با ارائه امکانات از آنها دعوت به عمل آورد تا نیاز مردم به پزشک متخصص و فوق تخصص تامین شود.

وی درباره‌ سخنان دکترصائمی رییس دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان که در مراسم تکریمش عنوان داشت، نیز گفت: آنچه که من از اعتدال فهمیدم آن است که باید از تمام ظرفیت‌ها و نیروها استفاده شود اگر می‌خواهیم در مجموعه‌ پزشکی توانمند باشیم باید همه دور یکدیگر جمع شویم و در این زمینه تلاش کنیم.

نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود گفت: دانشگاه‌ از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است، به طوری که اهمیت دانشگاه به اندازه‌ اهمیت یک کشور است. صلاح و سواد یک کشور در حیطه‌ محصولات و دستاوردهایی است که از دانشگاه کسب می‌شوند، بنابراین معتقدم دانشگاه در راس امور است و امیدوارم دانشگاه‌ها افرادی را تربیت کنند که بیش از پیش به کشور خدمت کنند. اگر بخواهیم کشوری آباد و پیشرفته داشته باشیم باید به دانشگاه‌ها اهمیت دهیم.

پاپی زاده ابراز امیدواری کرد که وضع دانشگاه‌های کشور به سمت صلاح مردم پیش رود و افزود: دانشگاه نیازمند معلم است و این معلمان هستند که شرایط لازم را برای کسب علم فراهم می‌کنند، امیدواریم بتوانیم قدرشناس معلمان باشیم. احترام به معلمان احترام به علم، دین و مردم است.کد خبر:67

DSCF5012

اخبار مرتبط