18th، آگوست 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 18 th آگوست 2013 ساعت 10:58 ق.ظ | کد خبر: 5585  

نماینده مردم شهرستان دزفول درمجلس شورای اسلامی، آزادگان سرافراز را سفیران عزت و غرور ملی ملت ایران در برابر بیگانگان و دشمنان دانست و گفت: آزادگان سرافراز با وجود تحمل سال ها ee942c6b182dاسارت توأم با شکنجه و انواع آزار و اذیت های وحشیانه و غیر انسانی رژیم بعثی عراق، همچون جبهه های نبرد حق علیه باطل ، هیچ گاه حاضر به شکستن غرور ملی ملت ایران و عدول از ارزش ها و باورهای مذهبی و اعتقادی خود نشدند.

مهندس”عباس پاپی زاده” درسخنانی آزادگان را نماد صبر و مقاومت و ایثار و پایداری دانستند و بیان داشتند در واقع آزادگان عزیز پیام آوران شهداء و جنگ تحمیلی هستند.

پاپی زاده افزود: اگر درایت امام خمینی (ره) نبود اکنون آزادگان عزیز در کنار ما نبودند.

وی 26 مرداد را یکی از خاطره انگیزترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی ایران دانستند که در این روز ما شاهد حضور آزادگان سرافراز هستیم که در راه عهد و پیمانی که با خدا بسته بودند مجاهدت و استقامت ورزیدند و توانستند در سالهای زجر و شکنجه خود را حفظ کنند .

به گفته نماینده مردم شهرستان دزفول درمجلس، آزادگان عزت و سربلندی را به ننگ معامله با دشمنان اسلام ترجیح دادند تا اسلام، انقلاب و نظام در سایه همین ایثار و از خود گذشتگی تا قیام حضرت ولی عصر (عج) بیمه شود.

پاپی زاده درادامه سخنان خود افزود:آزادگان، سرمایه های ارزشمند و نشانه های صبر و پایمردی ملت بزرگ ایران هستند.

وی گفت: مردم کشورمان در دوران دفاع مقدس جلوه های بی نظیر فداکاری و ایثار را نظاره کردند و صبر مثال زدنی آزادگان سرافراز هم، نشان از ایمان و اعتقاد آنان به مسیر انقلاب بود.

نماینده مردم این شهرستان درمجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امنیت و آسایش امروز بخاطر از جان گذشتگی و مقاومت شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگانی است که برای حفظ نظام مقدس اسلامی و دفاع از ملت بزرگ ایران فداکاری کردند.

پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دزفول

ارسال نظر

     


-->