پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

هجدهمین دوره مسابقات قرائت و درک مفاهیم قرآن کریم در دزفول برگزار می شود

دزمهراب :رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول از برگزاری هجدهمین دوره مسابقات قرائت و درک مفاهیم قرآن کریم در این شهرستان خبر داد.

نادر سعادتی‌فرد در رابطه با برگزاری این مسابقات در دزفول اظهار کرد: هجدهمین دوره مسابقات قرائت و درک مفاهیم قرآن کریم، یادواره شهدای بخش مرکزی دزفول با رقابت معنوی قاریان مطرح شهرستان برگزار می‌شود.

وی به حضور قاریان برجسته کشوری از جمله حاج ولی پوراحمدی، حاج حبیب پوراحمدی، قاری نوجوان رضا مدبر، حافظان روشندل کل قرآن بانوان سمیه و زهرا جعفری اشاره کرد و افزود: همچنین در این مسابقات گروه تواشیح ممتاز کشوری العباد از اهواز، مجری برنامه‌های قرآن و معارف سیما، مجری مسابقات بین المللی تهران و مجری قرآنی استان خوزستان نیز حضور خواهند داشت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول همچنین در ادامه گفت در این مسابقات 10 نفر در رشته قرائت، 10 نفر در رشته ترتیل و 60 نفر نیز در رشته درک مفاهیم قرآن شرکت خواهند کرد.

سعادتی‌ فرد در پایان افزود : این مسابقات به همت هیئت رزمندگان اسلام بخش مرکزی دزفول و با همکاری دبیرخانه کانون های هنری مساجد، اداره کل فرهنگ و ارشاد خوزستان، سپاه ناحیه دزفول، دهیاری و شورای اسلامی و پایگاه مقاومت بسیج شهرک شهید منتظری برگزار می‌ خواهد شد.

گفتنی است این مسابقات دهم تا 12 تیرماه جاری مصادف با 14 تا 16 ماه مبارک رمضان در زینبیه مسجد جامع شهرک شهید منتظری برگزار خواهد شد.
سعادتی
فارس

اخبار مرتبط