پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

هجمه ناجوانمردانه و غیراخلاقی به «امین حیایی» برای رای نیاوردن در «خندوانه» +عکس

بزرگمهر حسین پور کاریکاتوریست رسانه های اصلاح طلب در صفحه اینستاگرام خود از مخاطبانش خواست تا در مسابقه استند آپ کمدی برنامه خندوانه به امین حیایی رای ندهند!

به گزارش دزمهراب بزرگمهر حسین پور کاریکاتوریست رسانه های اصلاح طلب و کارگردان انیمیشن در صفحه اینستاگرام خود از مخاطبانش خواست تا به علت بازی امین حیایی در فیلم سینمایی قلاده های طلا، در مسابقه استند آپ کمدی برنامه خندوانه به وی رای ندهند.

این همکار قدیمی امیرمهدی ژوله در نشریه چلچراغ در صفحه اینستاگرام خود نوشت:«امشب استنداپ امیر ژوله است. مطمئنم مثل دفعه ی قبل میترکونه! اما در مقابل امین حیایی به نظرم باید به امیر رای داد. همینکه کسی قلاده طلا رو بازی کنه از نظر من فاقد صلاحیت رای دادن میشه… حتا اگه امیر اونقدر هم ندرخشه. چی کار کنم دیگه… بعضی وقتا اونقدر« حال » رو نمی بینم و «گذشته» ی آدما ملاک قضاوتم میشه…امیر جان به پیش».

فیلم سینمایی قلاده های طلا با موضوع فتنه 88 ساخته شده که در آن امین حیایی نقش یک مامور امنیتی را بازی می کند.

این درخواست غیراخلاقی حسین پور انتقاد بسیاری از مخاطبان صفحه اینستاگرامش را برانگیخته است.

این در حالی است که این جناح مدعی روشنفکری همیشه خود را طرفدار آزادی بیان و احترام به مخالف می داند.

سلسه مسابقه ها کمدی استند آپ خندوانه که در حال پخش از شبکه نسیم است مورد توجه بسیار مخاطبان قرار گرفته است. همچنین امین حیایی در مرحله اول این مسابقه بسیار خوش درخشید.

1394062721084011661181810

پس از هجمه غیر اخلاقی شب گذشته بزرگمهر حسین پور کاریکاتوریست اصلاح طلب و سایر همفکرانش به امین حیایی به علت بازی در فیلم سینمایی قلاده های طلا با موضوع فتنه 88، محمد علی ابطحی از فعالان و بازداشتی های فتنه 88 با انتشار عکسی از امیر مهدی ژوله با رئیس دولت اصلاحات(!)، و ادعای کذب هجمه اصولگراها علیه ژوله برای رای دادن به حیایی، خواست تا به امیر مهدی ژوله رای دهند!

وی در اینستاگرام خود با ارسال شماره های تماس با خندوانه برای رای دادن به ژوله نوشت:«خیلی جالبه مسابقه خندوانه جناحی شده. کلی گروه تلگرامی اصولگرایی و دلواپس دیدم که توصیه میکردند به صورت سازمانی به امین حیایی رای بدهید. فقط به دلیل بازی توی فیلم های ده نمکی و یا فیلم های علیه حوادث انتخابات 88. احتمالا اقای حیایی هم بی تقصیر. از آن سو خیلی ها دنبال رای آوری ژوله هستند. من البته به ژوله رای دادم چون کمدی استند آپش بهتر بود.بهانه ای هم پیدا کردم که عکسی که خودم گرفته بودم را نشر بدهم.»

این رفتارها و هجمه های غیر اخلاقی مدتی است که از سوی جناح مدعی اصلاحات و آزادی بیان و احترام به مخالف در شبکه های اجتماعی گسترش یافته است و کمترین انتقادات به اصلاح طلبان در شبکه های اجتماعی با هجمه و توهین های این جناح در رسانه ها و فعالان شبکه های اجتماعی همفکرشان مواجه می شود.

شب گذشته پس از انتشار خبر بزرگمهر حسین پور مطلب مورد نظر را از صفحه اینستاگرام خود حذف کرد.

همچنین محمد علی آهنگران نیز با انتشار عکس ژوله با رئیس دولت اصلاحات به تبلیغ وی در صفحه اینستاگرامش پرداخت.

 

* تسنیم

 

 

اخبار مرتبط