همه کنسرت های پیشرو سنتی بوده و دارای مجوزند/ اندیشیدن تمهیدات برای جلوگیری از هنجارشکنی - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
11th، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 11 th ژانویه 2015 ساعت 4:51 ب.ظ | کد خبر: 25342  

تاج با اشاره به برخی نگرانی ها در مورد هنجار شکنی در حاشیه کنسرت ها گفت: این کنسرت ها سنتی و در سالن های سرپوشیده برگزار خواهد شد و در رابطه با حواشی و هنجارشکنی های احتمالی، تمهیداتی در نظر گرفته شده و امیدواریم ان شاء الله مشکل خاصی بوجود نخواهد آمد.

به گزارش دزمهراب به نقل ازدزفول امروزرئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان دزفول  گفت:، کنسرت های برنامه ریزی شده در بهمن ماه را دارای مجوز از استان و کشور دانست و گفت: بخشی از جوانان و مردم ما علاقمند به این رشته از هنر هستند و امیدواریم بتوانیم در بستری مناسب انتظار آنها را برآورده کنیم .

“غلامعلی تاج” با اشاره به برخی نگرانی ها در مورد هنجار شکنی در حاشیه کنسرت ها در ادامه گفت: این کنسرت ها سنتی و در سالن های سرپوشیده برگزار خواهد شد و در رابطه با حواشی و هنجارشکنی های احتمالی، تمهیداتی در نظر گرفته شده و امیدواریم ان شاء الله مشکل خاصی بوجود نخواهد آمد. وی همچنین  تصریح کرد: باید فضایی مناسب ایجاد کرد تا جوانان با موسیقی سنتی، اصیل و تائید شده با شعرهای بزرگان کشور از جمله حافظ ، سعدی و مولانا آشنا شوند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول همچنین  به برگزاری کنسرت موسیقی سنتی توسط خواننده جوان و شهیر دزفول “وحید تاج” بمناسبت دهه فجراشاره نموده  و در ادامه گفت : این کنسرت موسیقی سنتی از ۲۱ تا ۲۵ بهمن ماه در مجتمع سینمایی برگزار می شود .

همچنین تاج در پایان گفت : برای اولین بار کنسرت بزرگ موسیقی دل انگیز با ۱۸ نوازنده پر افتخار دزفولی که از ۲ بهمن الی ۵ بهمن ۱۳۹۳ به مدت چهار شب در دو بخش سنتی و محلی با آهنگسازی حسین شکوفا و خوانندگی حسین برزگر در مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول برگزار خواهد شد.

گفتنی است این چندمین کنسرت سنتی طی یک سال گذشته است که در دزفول برگزار می شود

نظر بینندگان
  1. رضا says:

    خدا قوت. کارشون سخته

  2. کبلایی حمید says:

    برگزاری جلسات لهوی مثل کنسرت یک ضد هنجار هست
    تمهیداتی برای شکستن این ضد هنجار باید ببینه این رئیس اداره ی ضد فرهنگی و ضد ارشاد اسلامی شهرستان دزفول

ارسال نظر

     


-->