هم خانگي با جنس مخلف+عكس - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
17th، نوامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 17 th نوامبر 2014 ساعت 8:58 ب.ظ | کد خبر: 22926  

ازدواج موسوم به سفید که این روزها در کشور ما هم با تلاش رسانه های بیگانه تا حدی در کلان شهرها رواج یافته است، حال با تسامح یک سایت مشهور در کشور، بصورت رسمی تر و جسورانه تر در حال ترویج می باشد.

سایت “د” که در زمینه آگهی فعالیت گسترده ای دارد و از مطرح ترین سایتهای خدماتی در این زمینه می باشد علی رغم نظارت عوامل این سایت بر آگهی ها، محیطی پررونق برای تسهیل ازدواج سفید در کشور می باشد.

در این سایت برخی از دختران و پسران بدون هر گونه محدودیتی تقاضای هم خانه شدن با جنس مخالف می کنند و مسئولین این سایت هم با تسامح عجیبی این آگهی ها را منتشر می کنند!

دختران و پسرانی که درخواست هم اتاقی می کنند و صریحا اعلام می کنند که جنسیت طرف مقابل برایشان مهم نیست!

گفتنی است؛ این روزها گزارشات نگران کننده ای در خصوص رواج مخفیانه ازدواج سفید در کشورمان می شنویم. اتفاقی که نه از نظر سنت و نه از نظر شرع برای خانواده های اصیل ایرانی پذیرفتنی نیست.

هم‌خانگی بدون ازدواج یا ازدواج موسوم سفید، پدیده‌ای است که دختر و پسر به عنوان هم‌خانه با یکدیگر زندگی می‌کنند، بی آنکه میان آن‌ها پیوند رسمی ازدواج و رابطه زن و شوهری باشد. رواج چنین پدیده ای در جامعه صدای هشدار کارشناسان را به دلیل مخاطرات گسترده حقوقی، روانی و اجتماعی آن بلند کرده است.

در این پدیده، دختر و پسر و یا زن و مرد مجرد به عنوان هم خانه با یکدیگر زندگی می کنند، بی آنکه میان آن ها پیوند زن و شوهری باشد. در دنیای غرب، با توجه به تغییر سبک زندگی و در کنار آن، افزایش فشارهای اقتصادی، به طور کلی میل به ازدواج شرعی و رسمی کاهش یافته و روابط، بیشتر بر پایه ارضای غرایز و آزمایش گونه شکل می گیرد.

منبع: حزب الله سایبر

نظر بینندگان
  1. رها says:

    تنها چیزی که می تونستم بگم:
    “اللهم عجل لولیک الفرج” به حق زینب

ارسال نظر

     


-->