پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

هنرستان تربیت بدنی در دزفول احداث شود

رئیس آموزش و پرورش دزفول گفت: با هدف توسعه خدمات آموزشی و تأمین نیاز دانش آموزان هنرستان تربیت بدنی در دزفول ساخته شود.

دزمهراب: جلسه شورای آموزش و پرورش دزفول امروز با حضور مسئولان آموزشی شهرستان برگزار شد.

غلامرضا نصرالله پور در این نشست، اظهار داشت: از ابتدای راه‌اندازی سامانه سناد بیش از 57 هزار و 400 دانش آموز از طریق این سامانه در مدارس دزفول ثبت نام کرده‌اند.

وی گفت: این سامانه با هدف توسعه خدمات آموزشی آغاز به کار کرده و تا پایان زمان تعیین شده پذیرای دانش آموزان شهرستان در بخش‌های مختلف شهری و روستایی دزفول است.

رئیس آموزش و پرورش دزفول عنوان کرد: با هدف توسعه خدمات آموزشی و تامین نیاز دانش آموزان احداث هنرستان تربیت بدنی در دزفول یک ضرورت است و باید ساخته شود.

وی با تاکید بر نقش دستگاه‌های اجرایی در ریشه کنی بیسوادی در جامعه، اظهار داشت: رشد سواد آموزی به عنوان یک نیاز مهم فردی و اجتماعی نیازمند توجه و مساعدت تمام بخش های عمومی و فردی در جامعه است.

نصرالله پور بیان کرد: با توجه به برنامه ریزی‌های گسترده دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی در بخش‌های مختلف آموزشی توانسته‌اند موفقیت‌های گسترده در رقابت‌های استانی و کشوری به دست بیاورند، که بیانگر موفقیت اجرای برنامه‌های آموزشی در شهرستان است.

وی گفت: با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته کمک های نقدی و معنوی افراد خیر در تامین نیاز بخش‌های مختلف آموزشی از رشد مناسبی برخوردار شده است.

رئیس آموزش و پرورش دزفول عنوان کرد: هم اکنون دو آموزشگاه ابتدایی مسلم و دبیرستان طالقانی توسط خیرین مراحل مقدماتی تجدید بنا و نوسازی را دنبال می‌کنند و در نیمه دوم امسال پس از طی مراحل تکمیل، در اختیار آموزش و پرورش مطابق با نیاز شهرستان قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ج

اخبار مرتبط