پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

واحد دزفول قهرمان فوتسال دانشجویان برادر استان خوزستان

به گزارش دزمهراب تیم فوتسال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول به مقام قهرمانی مسابقات فوتسال  دانشجویان برادر دانشگاه های آزاد استان خوزستان دست یافت.
 مسابقات قهرمانی فوتسال دانشجویان برادر استان خوزستان با حضور 15 تیم از روز جمعه دهم بهمن ماه به مدت 5 روز با میزبانی واحد دزفول در مجتمع ورزشی امام علی(ع) برگزار شد.
بر اساس این گزارش، مسابقات در 4 گروه و به صورت دوره ای در دو نوبت صبح و عصر برگزار گردید که پس از مرحله مقدماتی و حذفی در نهایت دو تیم دانشجویی واحد دزفول و اندیمشک به فینال راه یافتند.
در دیدار فینال این دوره از مسابقات که با حضور دکتر داودی مدیر کل امور ورزشی استان خوزستان، دکتر ناصر سراج خرمی رئیس واحد دزفول و سرپرست اجرایی این دوره از مسابقات، معاونین و مسؤلین دانشگاه های دزفول و اندیمشک برگزار شد، تیم فوتسال دانشجویان برادر دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول با نتیجه 4 بر 2 تیم دانشجویی واحد اندیمشک را مغلوب و موفق به کسب مقام ارزشمند قهرمانی شد.
در پایان طی مراسمی به سه تیم برتر این دوره از مسابقات، به ترتیب تیم های دانشجویی دزفول، اندیمشک و شادگان که موفق به کسب مقام های اول تا سوم شده بودند، مدال و کاپ اهداء شد.
_MG_0210
 
اسامی بازیکنان تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول:
رضا دانشیار، امین بصیری فر، محمد قرائتی فر، محسن دریکوند، محمد حسینوند، یوسف باحصار، حسین حیدری، مصطفی عسگری، محمد آتش باز، یعقوب براتی، سیاوش رسول زاده، محمد شفیع پاپی
سرپرست: محمد علی ایزدیان         مربی: محمدحسین پارسا نژاد

اخبار مرتبط