21st، آوریل 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 21 st آوریل 2014 ساعت 5:51 ب.ظ | کد خبر: 13976  

122334456666666666666666666 دومین روز نشست سراسری فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی (اصحاب عشق) که از سراسر کشور در شهر مقدس قم گرد هم آمده بودندوحید یامین پور فعال فرهنگی در این مراسماظهار کرد: در عرصه فرهنگ توصیه‌ای می کنم که جوان‌های فعال در حوزه فرهنگ را به سمت تکنولوژی های ارتباطاتی سوق ندهیم و باید مهجوریت کتاب را بین فعالان فرهنگی کم کنیم.

وی افزود: این اشتباه است که ما تاکید رهبری بر اهمیت حفظ و تقویت جناح فرهنگی را متوجه مسئولان و نهادهای فرهنگی بدانیم. مخاطب این بیان رهبری هم نهادهای رسمی و مسئولان هستند که باید فضای فرهنگی انقلاب را فراهم کنند و هم اینکه خود جریان‌های حزب اللهی باید این فعالیت فرهنگی را حفظ و زنده نگاه دارند.

این فعال فرهنگی ادامه داد: متاسفانه در جامعه امروز کارهای فرهنگی به این صورت است که اطلاع رسانی بر تربیت فائق آمده است، در حالی که اصل تربیت و آموزش و پرورش است؛ وقتی که کار اطلاع رسانی اولویت می یابد نتیجه اش ضربه خوردن واقعیت جبهه فرهنگی است. اطلاع رسانی جزو کم ارزش ترین کارهای جبهه فرهنگی است.

یامین پور تصریح کرد: انباشتن اطلاعات در مغز کار فرهنگی به حساب نمی‌آید و در مورد نکته ای که آقای جلیلی گفت مبنی بر اینکه فرصت‌های جبهه انقلاب را بشناسیم، باید بگویم که مسیر این موضوع از مطالعه کتاب می گذرد که در بین جوانان فعال فرهنگی غفلت شده است.

وی اضافه کرد: در عرصه فرهنگ توصیه ای می کنم که جوان‌های فعال در حوزه فرهنگ را به سمت تکنولوژی‌های ارتباطاتی سوق ندهیم و باید مهجوریت کتاب را بین فعالان فرهنگی کم کنیم.

نظر بینندگان
  1. فوق العاده says:

    شاید لینک زیر به درد بچه های مهراب بخوره:
    http://www.rajanews.com/detail.asp?id=187515
    میشه موسسه مهراب با همکاری موسسه طلوع دوره هایی در دزفول برگزار کنه

ارسال نظر

     


-->