پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

وزنه برداران جانباز و معلول دزفول قهرمان مسابقات کشوری شدند

دزمهراب : سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان  دزفول از قهرمانی تیم وزنه برداری جانبازان و معلولان این شهرستان در مسابقات کشوری خبر داد.

به گزارش دزمهراب به نقل از ایرنا ابراهیم نصیری در این رابطه  گفت : مسابقات قهرمانی جانبازان و معلولان کشور  به مدت سه روز در شهر تهران برگزار شده و هشت ورزشکار خوزستانی در این مسابقات حاضر شدند که اکثر آنها از شهرستان دزفول بودند.

وی همچنین در ادمه  افزود:در این مسابقات با کسب مقام نخست غلامحسین  چلتوک کار ، مقام دوم احمد امین زاده و مقام سوم نادر زرگانی ،دزفول توانست مقام قهرمانی وزنه برداری قهرمانی جانبازان و معلولان کشور را از آن خود کند.

نصیری همچنین در ادمه تصریح کرد : در مسابقات انفرادی نیز در رشته پرتاب نیزه علیرضا محمدی بسحاق و فریبا داوودی مدال طلای مسابقات را ازآن خود کردند و احمد مرادی موفق به مقام چهارم در رشته پرتاب نیزه شد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان دزفول در ادامه  اظهار کرد : علیرضا قلعه ناصر نیز در این مسابقات در رشته پرتاب وزنه موفق به کسب مقام پنجم شد.

بیست و دومین دوره رقابت های وزنه برداری قهرمانی جانبازان و معلولان کشور در سالن شهدای پرواز 655 کمپ تیم های ملی جانبازان برگزار شد.

اخبار مرتبط