24th، نوامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 24 th نوامبر 2013 ساعت 1:20 ب.ظ | کد خبر: 9796  

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده محترم مردم شهرستان دزفول،مهندس”عباس پاپی زاده”درگفت وگویی به‌مناسبت هفته بسیج ضمن تبریک فرارسیدن این هفته بزرگ به همه دریادلان بسیجی اظهار timthumbداشت: بسیجیان با الهام و تبعیت از قیام حضرت سیدالشهداء (ع) و تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب آماده جان نثاری در راه اهداف والای انقلاب  اسلامی هستند و این هدف بسیار مقدس و افتخار بسیجیان و آحاد مختلف مردم  است.

وی با اشاره به اثرات مثبت تفکر بسیجی در جغرافیای اسلام افزود: امروز داشتن تفکر بسیجی برای همه ملل مسلمان جهان به عنوان ارزش و آرزو قلمداد می‌شود.

پاپی زاده، مردمی بودن بسیج را بزرگترین افتخار این نیرو و وجه تمایز آن با سایر ارتش‌های دنیا دانست و تاکید کرد: رسالت و وظیفه سنگین بسیج انتقال فرهنگ ایثار، گذشت، شهادت و تفکر بسیجی به نسل جوان است.

وی ضمن قدردانی از مسئولان و مردم شهرستان دزفول در حمایت از بسیجیان در ماموریت‎های بسیج، خطاب به سردمداران نظام سلطه اذعان داشت: اگر شما همه گزینه‎ها را برای مقابله با نظام اسلامی روی میز مذاکره دارید ما نیز بسیج و تفکر بسیجی را روی میز مذاکره داریم.

نماینده مردم شهرستان دزفول درمجلس شورای اسلامی آشناسازی نسل جدید با ایثارگری‌ها و رشادت‌های رزمندگان اسلام را از دیگر رسالت‌های بسیج برشمرد و تاکید کرد: همه باید در این ارتباط تلاش کنیم تا مسائل معنوی و دینی در بین جوانان بیشتر شود.

وی با اشاره به تلاش‌ها و فعالیت‌های شجره طیبه بسیج در دوران انقلاب اسلامی ایران گفت: پیشرفت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون ایثار و رشادت‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس، تلاش‌های دریادلان بسیجی و تحقق فرهنگ جهادی بسیج در جامعه است.

پاپی زاده ابراز داشت: شهادت‌طلبی، بردباری، شجاعت، دلاوری، ساده‌زیستی، تقوی، فروتنی، ایثار، غیرت‌دینی، نیک‌خلقی و نشاط از ویژگی‌های اصلی بسیج است.

نماینده مردم این شهرستان درمجلس، حمایت از بسیج و ترویج تفکر بسیجی در جامعه را حمایت از اهداف والای انقلاب برشمرد و تصریح کرد: بسیج ارتش مخلصی است که همواره با پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب در عرصه‌های مختلف دفاعی نقش موثر و بسزایی داشته و دارد.

ارسال نظر

     


-->