پاپی زاده:شهداباحضورشان فضای این منطقه رامعطرکرده اند/تصاویرتشییع شهدای گمنام در دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
27th، سپتامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 27 th سپتامبر 2013 ساعت 8:24 ب.ظ | کد خبر: 7134  

نماینده مردم شهرستان دزفول درمجلس شورای اسلامی گفت: شهدا  باحضورشان فضای این منطقه را معطر کرده و برای مردم این منطقه افتخاری بس بزرگ است.

مهندس”عباس پاپی زاده” درحاشیه آیین معنوی شهدای شهرامام(ره) دزفول  شهدا را گنج‌های جاویدان کشور برشمرد و اظهار داشت: شهدا یادآور دلاوری‌ها، رشادت‌ها و ایثارگری‌های جوانان این مرز و بومند که با جانفشانی، عزت، امنیت و اقتدار امروز ما را رقم زدند.

وی، به آیین تشییع شهدای گمنام اشاره و عنوان کرد: تشییع این  دو شهید عزیز و والامقام درهفته دفاع مقدس در شهرستان دزفول یک موهبت الهی است که شهرامام (ره) را به نور خودشان منور ساخته است.

وی بر حرکت در مسیر شهدا تاکید کرد و یادآور شد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند، امروز زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا، کمتر از شهادت نیست و باید در این راه محکم و استوار گام برداشت.

پاپی زاده ادامه داد: امروز نیز تلاش برای رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی نیاز به ایثار و جانفشانی دارد، آنچنان که شهدا نیز در این راه گام برداشتند.

نماینده مردم شهرستان دزفول درمجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شهدای گمنام باید نصب‌العین ما باشند چرا که این‌ عزیزان بهترین اسوه و الگو برای همگان و به ویژه نسل جوان هستند و یادشان در قلبمان همواره زنده است که در این راستا ادامه دادن راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت معرفی شهدا و ایثارگری آنان به نسل جوان یکی از وظایف اصلی مدیران است.

وی بیان کرد: با حضور دو شهیدعزیزو گمنام، روحیه معنوی تازه‌ای دراین دیار ایجاد شده است و معتقدیم شهیدان برای همیشه در تاریخ موجب عزت و سرافرازی و اقتدار کشورمان هستند.

پاپی زاده گفت: شهدای که امروز قدم بر چشم ما گذاشته اند، مظلومانه در مقابل دشمن تا دندان مسلح بعثی جنگیده اند تا در راه دفاع از کشور و نظام اسلامی به شهادت برسند.

وی اظهارکرد: دشمنان بدانند که مردم ایران اسلامی ولایت‌مدار و درمسیرانقلاب و شهدا گام برمی‌دارند و تا زمانی که روحیه ایثار و شهادت طلبی درمیان امت وجود داشته باشد، هیچ قدرتی نمی‌تواند به مملکت و انقلاب خدشه‌ ای وارد کند.

نماینده مردم این شهرستان درمجلس شورای اسلامی از حضورحماسی مردم و مسئولان که در آیین استقبال و تشییع و خاک‌سپاری حضورپرشور داشتند قدردانی و خواستار سرعت بخشی در ساخت یادمان این شهدای والامقام شد.

گفتنی است: در این آیین معنوی که با حضور گرم و پرشور مردم و مسئولین شهرستان دزفول برگزار شد، پیکر پاک این دو شهید والا مقام  وگمنام در شهر امام ( ره ) دزفول تشییع شد.

421188 4357268 42415688 43328308

دزتایمز

نظر بینندگان
 1. حماسه سياسي گفت:دست درد نكندكه حضور داشتين says:

  به نام شهیدان که خالصانه رفتن از این دنیا
  انشاالله که ما هم از مردان خدا باشیم در کشتی نوح:
  آفرین بر شما که این معجزه را به تصویر کشیدین.
  جدای اینکه بعضی از سایتهای شهرمون :روناش. دز ان ان.و شهر خمون دزفیل و غیره… که خبر گذاری به روز شهرمون هستن.از این ماجرا یعنی خبر از تشیع شهیدان گمنام در روز پنج شنبه با بودن تمام افراد مسئولان و جانبازان لشکری و کشوری در این امر شرکت کرده اندو اینها پروفیلی که به نام خودشون ثبت کردنند جای پشیمانی دارد براشون.
  کسی که خبر گذاری می کند از دست رفتن یه خبر براش باید معنی داشته باشد.وگر نه خودش بی معنا می شود.

 2. منتقد says:

  سلام و عرض خسته نباشید.
  جهت اطلاعتون این نمایشگاه با زحمات تشکلی مثل خادم الشهدا راه افتاده ولی عکسای شما فقط از مسئولینه و تجهیزات که متاسفانه همن تفکر رایج نگاه به دفاع مقدسه که سرداران و تجهیزات یعنی نگاه به فرهنگی که استمرار یافته نداره نگاهی به یه نوجون و جوون که شهدا رو ندیده ولی استمرار عشق معنویت اسلام ناب محمدی(ص) را نشون می ده چند روز پیش با نیه وجوون متول۷۷صحبت می کردم عاشق شهدا بود(مسخره کنید که این بچس نمی فهمه هرچی بقیه میگن اونم میگه ولی همینا به گفته امام رهبرای مان)کسی نبود بگه تو شهدا رو دیدی آخه جنگ و امامو دیدی مگه؟
  پنجره زیباست اگر بگذارند/چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند/ شهید زیباست اگر بگذارند/ عشق شهدا پیداست اگر بگذارند…
  این نگاه واقعی به جنگه که توی شهرمون خیلی کمه…
  هر روز ما در جنگ برکتی داشته ایم که در همه صحنه ها از آن بهره جسته ایم. ما انقلابمان را در جنگ به جهان صادر نموده ایم، ما مظلومیت خویش و ستم متجاوزان را در جنگ ثابت نموده ایم، ما در جنگ پرده از چهره تزویر جهانخواران کنار زدیم، ما در جنگ دوستان و دشمنانمان را شناخته ایم، ما در جنگ به این نتیجه رسیده ایم که باید روی پای خودمان بایستیم، ما در جنگ ابهت دو ابر قدرت شرق و غرب را شکستیم، ما در جنگ ریشه های انقلاب پربار اسلامی مان را محکم کردیم، ما در جنگ حس برادری و وطن دوستی را در نهاد یکایک مردمان بارور کردیم، ما در جنگ به مردم جهان و خصوصاً مردم منطقه نشان دادیم که علیه تمامی قدرت ها و ابرقدرت ها سالیان سال می توان مبارزه کرد، جنگ ما کمک به فتح افغانستان را به دنبال داشت، جنگ ما فتح فلسطین را به دنبال خواهد داشت، جنگ ما موجب شد که تمامی سردمداران نظام های فاسد در مقابل اسلام احساس ذلت کنند، جنگ ما بیداری پاکستان و هندوستان را به دنبال داشت، تنها در جنگ بود که صنایع نظامی ما از رشد آن چنانی برخوردار شد و “از همه اینها مهمتر استمرار روح اسلام انقلابی در پرتو جنگ تحقق یافت.”
  شهدا بدون فرهنگ شهادت به این فکر کنیم…
  فرهنگ شهادت یعنی یه موزه ی خوب که شهدا توش تاکسی درمی شدن
  فرهنگ شهادت یعنی شهدا آدمای سربه راه و کلیشه ای و بی رگ و صلح کل بودن
  شهدا یعنی آدمای ساکت که راحت سواری می دادن به هرکسی
  شهدا یعنی…
  فرهنگ شهدا یعنی یه بازی دیگه برای بودجه گرفتن واسه آرم کردن برای خلسه برای تخدیر و تخمیر و تحمیر و تسخیر و…
  ممنون

ارسال نظر

     


-->