پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

پاپی زاده:شهداباحضورشان فضای این منطقه رامعطرکرده اند/تصاویرتشییع شهدای گمنام در دزفول

نماینده مردم شهرستان دزفول درمجلس شورای اسلامی گفت: شهدا  باحضورشان فضای این منطقه را معطر کرده و برای مردم این منطقه افتخاری بس بزرگ است.

مهندس”عباس پاپی زاده” درحاشیه آیین معنوی شهدای شهرامام(ره) دزفول  شهدا را گنج‌های جاویدان کشور برشمرد و اظهار داشت: شهدا یادآور دلاوری‌ها، رشادت‌ها و ایثارگری‌های جوانان این مرز و بومند که با جانفشانی، عزت، امنیت و اقتدار امروز ما را رقم زدند.

وی، به آیین تشییع شهدای گمنام اشاره و عنوان کرد: تشییع این  دو شهید عزیز و والامقام درهفته دفاع مقدس در شهرستان دزفول یک موهبت الهی است که شهرامام (ره) را به نور خودشان منور ساخته است.

وی بر حرکت در مسیر شهدا تاکید کرد و یادآور شد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند، امروز زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا، کمتر از شهادت نیست و باید در این راه محکم و استوار گام برداشت.

پاپی زاده ادامه داد: امروز نیز تلاش برای رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی نیاز به ایثار و جانفشانی دارد، آنچنان که شهدا نیز در این راه گام برداشتند.

نماینده مردم شهرستان دزفول درمجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شهدای گمنام باید نصب‌العین ما باشند چرا که این‌ عزیزان بهترین اسوه و الگو برای همگان و به ویژه نسل جوان هستند و یادشان در قلبمان همواره زنده است که در این راستا ادامه دادن راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت معرفی شهدا و ایثارگری آنان به نسل جوان یکی از وظایف اصلی مدیران است.

وی بیان کرد: با حضور دو شهیدعزیزو گمنام، روحیه معنوی تازه‌ای دراین دیار ایجاد شده است و معتقدیم شهیدان برای همیشه در تاریخ موجب عزت و سرافرازی و اقتدار کشورمان هستند.

پاپی زاده گفت: شهدای که امروز قدم بر چشم ما گذاشته اند، مظلومانه در مقابل دشمن تا دندان مسلح بعثی جنگیده اند تا در راه دفاع از کشور و نظام اسلامی به شهادت برسند.

وی اظهارکرد: دشمنان بدانند که مردم ایران اسلامی ولایت‌مدار و درمسیرانقلاب و شهدا گام برمی‌دارند و تا زمانی که روحیه ایثار و شهادت طلبی درمیان امت وجود داشته باشد، هیچ قدرتی نمی‌تواند به مملکت و انقلاب خدشه‌ ای وارد کند.

نماینده مردم این شهرستان درمجلس شورای اسلامی از حضورحماسی مردم و مسئولان که در آیین استقبال و تشییع و خاک‌سپاری حضورپرشور داشتند قدردانی و خواستار سرعت بخشی در ساخت یادمان این شهدای والامقام شد.

گفتنی است: در این آیین معنوی که با حضور گرم و پرشور مردم و مسئولین شهرستان دزفول برگزار شد، پیکر پاک این دو شهید والا مقام  وگمنام در شهر امام ( ره ) دزفول تشییع شد.

421188 4357268 42415688 43328308

دزتایمز

اخبار مرتبط