1st، دسامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 1 st دسامبر 2013 ساعت 1:51 ب.ظ | کد خبر: 10057  

دز مهراب:نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت:بیش از 75 درصد مناطق این شهرستان در محرومیت  وازحداقل امکانات بی بهره است شده است  بوده در حالی که دزفول به عنوان یک شهر توسعه یافته در استان خوزستان بخش ها و مناطق روستایی این شهرستان در محرومیت کامل به سر برده و از امکانات ابتدایی نیز برخوردار نیست.

وی افزود:روستاهای سردشت،احمد فداله،چغامیش ، میانرود ، بخش مرکزی و حتی برخی مناطق مرکزی شهر دزفول از نظر امکانات زیر بنایی در زمینه بهداشت ، آموزش ،شبکه گاز و راه روستایی در محرومیت شدیدی به سر می برد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با بیان این که شهرستان دزفول دارای پتانسیل فراوانی در زمینه های مختلف است، افزود:متاسفانه مسوولان دستگاههای اجرایی برخی مناطق دزفول را حتی در نقشه جغرافیایی نیز بلد نیستند و نمی شناسند.

وی گفت:به دلیل بی اطلاعی و بی تدبیری مسوولان این شهرستان ، آبشار شوی دزفول در پوسترهای ایرانگردی کشور به نام استانی دیگر ثبت و معرفی شده است.

پاپی زاده اظهار کرد:فرصت های طلایی بسیاری برای توسعه دزفول به دلیل بی اطلاعی مسوولان از دست رفته است.

وی گفت:شاخص های توسعه یافتگی دزفول به دلیل آمارهای غلط بد تعریف شده و با توجه به این که تخصیص بودجه بر اساس این شاخص ها صورت می گیرد تاکنون بودجه مناسبی برای توسعه این شهرستان تخصیص داده نشده است.

نماینده مردم دزفول افزود:به دلیل آمارهای غلط ارائه شده در رابطه با دزفول ، وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی از تخصیص اعتبار برای توسعه زیر ساخت ها در دزفول خودداری می کنند

کد خبر26.

473744819

ایرنا

ارسال نظر

     


-->