پایوران دزفول با خانواده های شهدا دیدارکردند - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
1st، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 1 st ژانویه 2015 ساعت 1:24 ب.ظ | کد خبر: 24839  

همزمان با روز بصیرت پایوران شهرستان دزفول با خانواده های شهدا دیدارکردند.
به گزارش دزمهراب، مسئول امورایثارگران ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول در این دیدار با اشاره به اهمیت نقش شهدا و ایثارگران در تثبیت انقلاب اسلامی گفت: دیداراز خانواده های شهدا ارزش نهادن بر این نقش به عنوان نخستین گام است و همه باید قدردان این خانواده ها و ایثارگران باشیم.
سیدهادی موسوی فربا اشاره به اینکه کمترین خدمت سرزدن به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است گفت: باید فرهنگ ایثار و شهادت بر گرفته از تعالیم عاشورایی حفظ و در گسترش آن در جامعه بیش از پیش تلاش شود.
وی شهدا را الگوی ولایتمداری خواند و گفت : شهدا با حرکت در خط رهبری و عملی کردن شعار های خود ، راه صد ساله را یک شبه پیمودند و تا ابد الگو و چراغ راه ما خواهند بود .
مسئول امورایثارگران ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول اظهارکرد: دستاوردهای امروز ایران اسلامی مرهون ایثار و فداکاری های شهدا جان برکف انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.
موسوی فرگفت: شهدا به گردن همه ما حق دارند و آنان در خانواده هایی تربیت شدند که خود برخوردار از فضایل اخلاقی و اسلامی اند.
وی درپایان اظهارداشت : امروز وظیفه داریم تا با همبستگی، اتحاد، بینش و بصیرت و حضور در صحنه های مختلف نگذاریم دشمنان به مطامع شوم خود برسند و توطئه های خود را عملی کنند.
استماع مسائل و مشکلات این خانواده ها و ذکر خاطراتی از ایام جبهه و جنگ از سوی خانواده ها ی شهدا و اعطای لوح تقدیر از ناحیه مقاومت بسیج دزفول، بخشی از برنامه های اجرا شده در این دیدار ها بود.
گفتنی است:پایواران ناحیه بسیج مقاومت شهرستان دزفول با حضور در جمع خانواده های معظم شهدای این شهرضمن بیعت با آرمان های امام راحل و شهدای ۸ سال دفاع مقدس با قرائت فاتحه از خانواده معزز این شهیدان دلجویی بعمل آوردند.

نظر بینندگان
  1. هادی says:

    پایوران یعنی ؟؟

ارسال نظر

     


-->